Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez lehet jel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lehet jel, hogy szimpatikus vagyok neki?

Figyelt kérdés

A helyi kenyeruzletben ugy kiszolgalocsaj jott a napokban. Mikor szemezni kezdek vele nem kapja el a tekintetet azonnal, de mikor felrenez latom rajta, hogy elgondolkodik valamin es mosolyog, majd ujbol keresi a szemkontaktust. Tukorbe nezten utana, nem vot semmi a homlokomon, hogy azon mosolygott volna.😁

Megneztem a kezet, gyuruje nem volt egyik ujan sem.

Hogyan kezdemenyezhetnek nala, meg akarom ismerni. Nem csinaltam meg ilyent, ugyhogy kicsit izgulok, hogy ne szurjam el.



2018. ápr. 9. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Kérek egy kiló kenyeret.
2018. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, hogy min mosolyog :)

Majd tedd hozzá, hogy tetszik a mosolya.


Nyilván zavarba fog jönni.


Aztán egyszerűen mond el neki, hogy szeretnél vele találkozni munkán kívül is.


Abból amit leírtál nekem egyértelműen az jön le,hogy tetszel neki, hiszen ha mosolyog és keresi veled a szemkontaktust az nem jelenthet mást :)

2018. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha azt mondom, hogy szep a mosolya, az nem kozhelyes/csak egy csajozosduma? (nem gondolja majd, hogy csak azert mondom, hogy elbolonditsam?)


Ha arra keszulnek, hogy elhivjam munka utan, remegve meg leizzadva mennek be alapbol az uzletbe... 😁

2018. ápr. 12. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is eladócsaj vagyok egy pékségben.

Amit ne tegyél...ne ülj ott órákig és bámuld mert nálam azt csinálják a vendégek (kávézó is egyben)... iszonyat rühellem...


Az egyik vendég a számát adta meg. Egyszerűen csak leírta a számát és mondta ha van kedvem és időm megihatnánk egy kávét. Szerintem ha tetszel neki ez nála is bejöhet ;) hajrá!

2018. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pékbolti eladó vagyok, szóval adhatok némi tanácsot:)

Valóban, először vegyél 1 kg kenyeret. Én ezt tenném egy darabig és nem rontanék ajtóstul a házba. Közben lehet törekedni egy kis beszélgetésre, de szerintem eszedbe ne jusson azzal kezdeni, hogy randira hívod. Hagy morfondírozzon magában, vajon mit akarhatsz. Aztán egy nap menj be és ne vegyél semmit. És amikor kérdőn rád néz, mondd azt, hogy csak benéztem. Az se baj, ha elpirulsz és két szót nem tudtok utána kinyögni.

Velem ez megtörtént. Őrületesen szerelmes voltam a srácba. Hozzáteszem, már előtte is, de ezután...

2018. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!