Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az egész szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az egész szerintetek? Mitől lehet ez? Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Van az osztályomban egy roma srác.

Elég jóképű, de elnézve tipikusan az a szépfiú...és mint megtudtam róla kb hetente más csaja van.

Beszélgettem vele párszor, komolytalan, bukott, gyerekes.

Vele álmodtam tegnap éjjel, hogy megcsókolt, kb 2 másodpercre, jó volt, de álmomban is eltoltam magamtól.


Van baűrtom, 7 hónapja járunk, sokszor mérges vagyok rá a hülyeségei miatt, és néha belekötök. DE tudom, hogy én sem vagyok tökéletes. Az utóbbi 3-4 napban azonban azt érzem, hogy alább hagyott bennem a szerelem iránta. DE nem tudnék vele szakítani, és tudom hogy nem csak megszokásból vagyok vele! Mert amikor nincs velem hiányzik, és várom, hogy újra lássam.

Ez biztos, hogy nem a roma srác miatt van. Vele soha nem járnék, és nem csak azért mert nem fehér...hanem mert nem is kéne.


2010. jún. 12. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy olyan "kérdés" amire nem lehet válaszolni :D Sokszor álmodunk azzal akivel beszélgettünk előző nap és valamilyen nyomott hagy bennünk..
2010. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én és látom magát a "kérdést"...
2010. jún. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ez biztos, hogy nem a roma srác miatt van. Vele soha nem járnék, és nem csak azért mert nem fehér...hanem mert nem is kéne."Ehj Gizikém--Ugy kiemelted ezt csillagom ..hujjujjj...

Téged az bánt hogy az a srác roma,nem más.a mondatod alapjaiban ugy kezdet hogy "van az osztályomban egy roma srác"na puff

a kérdésed én sem értem

2010. jún. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ÉÉÉN tudom a "megoldást" :)

Ha roma, addj telszámát és elérhetőséget :)

Minden "probléma" orvoslója :

Scinhead :/

2010. jún. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!