Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tesz szívességeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesz szívességeket, ha nem is érdeklem?

Figyelt kérdés
Folyton szívességeket tesz nekem egy srác, és mindig mondogatja, hogy ezt csak nekem teszi meg (és tudom, hogy tényleg csak nekem csinálja, mert az egyik ismerősöm megkérte és neki nem csinálta meg), meg ha kiderül ezért simán kirúghatják, de én nem is kérem ezekre a dolgokra magától ajánlja fel. Viszont mikor nem személyesen találkozunk csak írok neki neten vagy valami akkor nem is válaszol... Mindig csak azt mondja nem látta, vagy nincs ideje
2018. ápr. 11. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És az, hogy neten nem túl kommunikatív azt jelenti, hogy nem is érdekled? Mert szerintem nem.
2018. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Attól még érdekelheted, csak mert a neten passzívabb. Egyébként milyen szívességek ezek? Szabad tudni? Hány évesek vagytok?
2018. ápr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tetszel neki, de lehet hogy nem szeret neten beszélni,hanem csak személyesen.

Ki kezdeményezi a beszélgetést?

2018. ápr. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is teljesen passzív vagyok a neten keresztül. Messengeren is csak néhány mondatot váltunk a következő találkozóig egy lánnyal. Én nem tudok "órákig" csacsogni a neten. :D


25F

2018. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez lehet azért is,mert be akar fűzni,de a lényeg,hogy ha már így hízeleg,akkor bejössz neki nagy valószínűséggel.A net más tészta,talán ő nem az a nagy chatelős,vagy van még ott valami nő a dologban.Szóval a komoly szándék nem tuti,csak a vonzalom.Én rákérdeznék egyenesben,mikor akar randizni.Mondjuk én elég karakán tudok lenni,ha tetszik valaki.Talán ő is azt várja,hogy feldobd a labdát nőként.
2018. ápr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, nekem is van ám egy ilyen most az életemben, bár nekem nem mondogatja, hogy csak nekem teszi meg, egyszerűen csak nekem megteszi, másnak nem. Neten meg szintén nem megy a beszélgetés. Neki mondjuk fel lett dobva a labda, aztán volt, hogy le is csapta, aztán most meg sok a dolga, de valamiért mindent megjegyez velem kapcsolatban, mindenre emlékszik, és ott vannak ezek a szívességek (jó, őt mondjuk nem rúghatnák ki ezek miatt). Tudnám értékelni, ha előrelépés történne, de rátelepedni nem akarok.
2018. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!