Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdeklem vagy nem érdeklem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem vagy nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Ha egy pasival randi előtt rengeteget chateltem, többször hívott napjában...aztán randi után is írt még, de van, hogy 1 napra eltűnik, és már nem hívogat, akkor már csak talonban tart? De nem értem, ha nem kellek neki, akkor minek írogat egyáltalán? Vagy nem adok elég visszajelzést, hogy nekem is tetszik? Nekem is illene ráírnom néha?


Amúgy szexeltünk is, bár ez nem hiszem, hogy befolyásoló tényező lenne.



2018. jan. 1. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Első randin szex, fent vagy a polcon, nyugi.
2018. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1 nem szoktam ilyet csinálni, de előtte már heteket beszélünk és egyszerűen annyira megvolt a kémia, hogy nem bírtunk magunkkal :D Értelmes, felnőtt embereknél azért ez nem ilyen fekete-fehér, hogy első randin szex = kuka.


De úgy gondolod, hogy csak talonban tart? Ha már nem hívogat? Vagy esetleg várja, hogy én is jelentkezzek néha? Csak akkor szoktam, ha ő ír.

2018. jan. 1. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:

"Amúgy szexeltünk is, bár ez nem hiszem, hogy befolyásoló tényező lenne."



Nem hiszed hogy csak arra kellettél neki? Pedig nagyon úgy fest.

2018. jan. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vedd tudomásul hogy átvágta a fejedet. Ami azért is szomorú mert egy értelmes felnőtt intelligens embert vágtak át.
2018. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem érdekled. Bár lehet, hogy még előkap valamikor a fiókból, ha épp nem lesz akit megfektessen.
2018. jan. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát elég fosul jön ki, hogy csak akkor írsz, ha ő rád ír.

Nekem ez azt jelenté, hogy olyan szelíd közönnyel kezelsz, amit nem biztos, hogy sokáig méltatnák.

2018. jan. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!