Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny? Ezek szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny? Ezek szerint érdeklem őt?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel évek óta ismerjük egymást. Nekem mindig is nagyon bejött de így megszakadt a kapcsolat, néha hébe hóba beszéltünk. Most újból felvettük a kapcsolatot de ő kint van külföldön, szóval csak neten tudunk egyenlőre beszélgetni. Van egy másik srác akinek nagyon bejövök, de engem nem érdekel. Nem válaszolok az üzenetire sem meg semmi. De tegnap bejött a munkahelyemre (vendéglátozom) és folyamat nézett elég para volt. Na mindegy ezt elis meséltem a kiszemeltemnek meg elküldtem neki hogy miket irogat ez a srác nekem. Azt mondta, hogy hogy hivatkozzak rá, hogy ő a barátom és ha nagyon kellemetlenül érezném már magam emiatt a srác miatt szóljak neki nyugodtan és le állítja. Megis irtam neki hogy van párom de nem adta fel továbbra is nyomta a szöveget. Aztan a kiszemeltem azt mondta, hogy ilyenkor úgy feltudja magát húzni és hogy már az első szavam után elkuldte volna. Szerintetek? Csak baráti gesztusból mondta ezeket vagy esetleg komolyabban is érdeklem és ezért mondta ezeket?
2018. febr. 7. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már mondtam ilyeneket szimplán baráti gsztusból.
2018. febr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez simán lehetett baráti gesztus, engem is idegesítenek az ilyen emberek és bármelyik havernak ugyanezt mondanám ebben a helyzetben, amit a srác neked.
2018. febr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze, tudom hogy baráti gesztus is lehet. De ő más jeleket is küld emellé. Ha hazajön találkozni akar, érdeklődik felőlem, ő is olyan dolgokat mond el amiket másnak nem nagyon. Csak emiatt is kicsit összezavar, hogy nem tudom hova tenni...
2018. febr. 7. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!