Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy építsük fel újra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy építsük fel újra a "természetes" bizalmat? Vagy lehetetlen?

Figyelt kérdés
Borzasztó időszakon vagyunk túl párommal. "Sajnos" elkaptam, h egy másik férfival írogatott, flörtöltek stb... Tombolt bennem a düh, a csalódottság, minden. De megbocsájtottam neki, mert beláttam, h nagyon sokszor én sem úgy viselkedtem vele, ahogyan azt megérdemelte volna: nem voltam figyelmes, sokszor a semmiért ordibáltam vele, néha dolgokban lenéztem őt. Viszont nem gondolom, h ezt megérdemeltem volna, h a hátam mögött hazudozzon és kis híján megcsaljon... Állítása szerint ő semmit nem akart a pasitól, testiséget sem, sem új kapcsolat lehetőségét kiépíteni, csupán jó érzés volt neki, h nőnek tekintette őt, udvaroltak neki. Rengeteget sírtunk mindketten. Talán elmondhatom, h 180 fokban megváltozott a kapcsolatunk, jó irányba. Sokkal jobban kívánjuk egymást, működik a szexnek olyan része, ami azelőtt nem, odaadóbb, tényleg érzem a szerelmét. Viszont a megbocsájtásom ellenére is ő még sokszor elsírja magát a történteken, h bánja, h ez az egész megtörtént velünk, mert annyira szeret. Ne gyertek olyannal, h "Tipikus szöveg azért, h ne hibáztassam", mert nem. Tényleg érzem, h sokkal jobban szeret mint azelőtt. A bizalmat újra fel kell építeni. Ezt tudja ő is. Úgymond természetes bizalmat szeretnék felé, nem egy görcsöset, h "meg kell" bíznom. Fel lehet ezt újra építeni? Vagy teljesen lehetetlen? És már csak ez a "muszáj" bizalom lesz mindig?
2018. ápr. 12. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tőled függ, de szerintem sosem lesz ugyanolyan, főleg nem jobb! De ettől még nem lehetetlen. Gondolj arra hogy ebből tanultál, és próbálj odafigyelni. Sokkal roszabb lenne ha megcsalt volna és aztán szakítasz majd évekig egyedül vagy mint én... Mondjuk én nem bántam meg a szakítást, bár engem megcsalt, nem tudtam túl lenni rajta.
2018. ápr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem értem miért vagytok ti még "együtt". Ahogy te viselkedtél vele az nem túl szeretetteljes, ahogy ő az pedig kifejezetten nem az, a kifogás sem volt túl erős és mérget vehetsz rá, hogyha fél évig nem veszed észre, akkor az ágyban üdvözölhetted volna a fazont akivel "csak barátkozott"


Itt márcsak görcsös lesz. Ez amit csináltok, csak egy erőltetés és a végén vagy te akadsz ki, vagy ő kezd megint mással lenni gagyi kifogással.

2018. ápr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Őszintén, ez az egy dolog vigasztal, csak írogattak, és nem történt több. A párom szerint nem is lett volna semmi, mert nem akarta. Sokszor elmondta a párom, h mi az ami nem tetszik neki, vagy amit szeretne ha lenne, normális kommunikáció stílussal, de én félvállról vettem a dolgot úgy gondolom így visszatekintve, mivel nem mondhatom azt, h nem próbált meg velem kommunikálni. De... Akkor is fáj, nem kellett volna... :/ Szeretem, imádom, sokkal jobban mint eddig bármikor. Sose hittem volna, h ezt fogom én valaha mondani, h egy kis félrekacsintás ezt hozza ki a kapcsolatból, de mégis szeretném a természetes bizalmat
2018. ápr. 12. 11:38
 4/13 A kérdező kommentje:
Mert ha valami elromlik, akkor azt nem egyből kidobni kell, hanem megjavítani. Ha nem megy, akkor nyilván mindketten megyünk a magunk útjára. De nem látom lehetetlennek a felhőtlen boldogságot. Hibázott ő is, hibáztam én is. Azon nem is agyalok, h ki az aki többet, mert a felelősség a kapcsolatért úgy gondolom, h egyenlő.
2018. ápr. 12. 11:41
 5/13 anonim ***** válasza:

" akkor azt nem egyből kidobni kell, hanem megjavítani "


Jó, de te most kb. egy olyan dolgot akarsz megjavítani aminek mindketten nekiestetek már egyszer a 10 kg-os kőműveskalapáccsal. Ezt nem lehet megjavítani. Most még úgy üzemelget nagynehezen, de sokáig nem fog kitartani.

2018. ápr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szmütyi, ne legyen igazad :) Hátha mi leszünk erre az élő kivétel
2018. ápr. 12. 12:53
 7/13 anonim ***** válasza:
A bizalom is olyan, mint a barátság, nincs félig bizalom, meg muszáj- bizalom... szerintem mindketten zárjátok már le a múltat, mert ha a múltban éltek, sosem lesz jelenetek...ha a szívben nincs bizalom, sosem lesz jobb.
2018. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szóval teljesen engedjük el. Én eltudnám, csak mindig azon aggódom, h a párom lelkileg túltette e magát rajta. Szerintem egymás lelkiállapotán aggódunk.
2018. ápr. 12. 13:24
 9/13 anonim válasza:
Szia,nem, nem lehetetlen, de nem biztos, hogy teljsen szükségszerű. Nem írtad mióta vagytok együtt, nálunk 25 év után következett ilyen időszak. Most két éve.. és nem ő, hanem én tettem túl rajta magam nagyon nehezen! A férjem is úgy gondolta, ahogy TE, hogy nem érdemelte a hazudozásokat.. nem olyan egyszerű ez, hidd el. Mi magunknak sem merjük bevallani az érzéseinket, tagadjuk ezerrel, de az elfojtás csak erősebben hozza felszínre. Nem azért mert nem szeretjük a párunkat. De biztos vannak dolgok, amiket meg kell beszélni, át kell beszélni, nagyon alaposan. Nem tudom, hány évesek vagytok. Nálam ez a "klimax" tájéka, a változás kora. És igen, a férjem lassan megszokja az érzést, hogy nem biztos, hogy egyetlen ember elég egész életünkben. Nem szerelemre, de valami másra, mint ami eddig volt. Ma már más világ van, mint nagyanyáink idejében. Sokunk inkább elválik, hogy újra szabad legyen. Mi nem szeretnénk. De akkor benne van a pakliban - félre ne értsd, mindkét irányban! És ha ezt el tudjuk fogadni, és a tényt, hogy nem biztos, hogy megtörténik, de igenis, szabad vágyakozni, szabad flörtölni, elfogadni dolgokat, akkor sokkal, de sokkal könnyebb. Bízni? Nem tudom. 100%-ig valószínűleg soha. Ez bánt engem is a legjobban. De rászolgáltam, hogy ne bízzon bennem a párom. És talán nem is baj - sokkal jobban kíván, sokkal jobban odavan, amióta nyitottabb vagyok... Ha van kérdésed, írj nyugodtan! Kriszta
2018. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt a helyzet, csak ő nem csak egy nővel flörtölgetett, hanem kb 3-mal. :D Facebook chaten, személyesen az orrom előtt és a kolléganőjével. Bizalom 0 kapcsolat vége...
2018. ápr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!