Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok xanax függő lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok xanax függő lánnyal?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 14. 01:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
13%

Igen, de hogy utána nem találná meg a gyógyszereit, az fix. :)

Körülöttem ne gyógyszerezze magát senki.

2018. ápr. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

ja akkor inkább szorongjon es szenvedjen, az egyetlen dolgot ami elhetőve teszi ez eletet számára dobja el.


az ilyen emberek nem tudják mi az hogy szenvedes.

2018. ápr. 14. 02:00
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
mitjelent a függő... napi 1x0,25 vagy 4x1mg, nem mindegy
2018. ápr. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

de egyebkent remelem az ilyeneket az ilyen 100%osan mindig tisztafejű emberek írják. mert az alkohol azert eleg sokunk eletenek a resze.


(az enyemnek nem)


de helyette xanaxozok.

2018. ápr. 14. 02:02
 5/25 A kérdező kommentje:
voltám már függő, letettem. azóta eltelt több mint 1 ev. most újrakezdtem, meg az elejen járok csak akkor veszem be erzem hogy szükseg lesz rá. (emberek köze kell menni)
2018. ápr. 14. 02:04
 6/25 A kérdező kommentje:

ha*


de tudom hogy előbb utóbb kemeny adagokat fogok szedni.

pont úgy mint anno.

2018. ápr. 14. 02:05
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

Nekem meg IBS-em van, az is nagyon vidám. De szerencsére az utóbbi pár évben sokat javult a helyzet.

A gyógyszer helyett inkább a sportot javasolnám, meg hogy aludd ki magad. Sokat számít, hidd el. Persze, ha kell, akkor kell. Ki vagyok én, hogy beleszóljak. (38f)

2018. ápr. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%
Persze. Mellettem még jól is jönne neki és amúgy sem bírom a hisztit.
2018. ápr. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

tudom terápia kell majd, ez az egyetlen eselyem.

de addig muszáj valahogy elnem. mert szociálisan eletkeptelen vagyok.

2018. ápr. 14. 02:13
 10/25 anonim ***** válasza:

(#7)

Hát én sem vagyok egy túlságosan társasági lény. Na és akkor mi van? Hidd el, az emberek sokkal kevesebbet foglalkoznak veled, mint te magaddal. És ha valamit elrontasz, vagy ciki dolgot művelsz? Ki nem sz*ja le? 100 év múlva mindegy lesz. Másrészt ettől még nem fog megutálni senki.

Fel a fejjel, és próbálj nem parázni minden hülyeségen!

És aludd ki magad! (Jó példával járok elő, és húzok is...)

2018. ápr. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!