Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Ti nem érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti nem érzitek magatokat kevésbé vonzónak az Instagram miatt?

Figyelt kérdés

Egyébként se voltam egy szépség soha, de mindenkinek tetszettem, aki nekem is. Azt gondoltam, jól öltözöm, ügyesen és előnyösen sminkelem magam, elfogadható az alakom.

Amióta gyakrabban böngészem az Instagramot, eléggé elment az önbizalmam. Mindenki 0-24 kondizik, tökéletes testek, tökéletes(re) plasztikázott arcok. Külföldön már szinte minden második nőnek legalább a szája fel van töltve, a többi szépészeti beavatkozásról nem is beszélve.

Mintha a pasikon is azt venném észre, hogy megnőttek az igényeik a sok tökéletes nő miatt, akiket a neten látnak nap mint nap.

Férfiak véleménye is érdekel.


2018. ápr. 14. 02:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Te szépnek látod azokat a feltöltött szájú, agyonplasztikázott, vakolat vastagon sminkelt bohócokat? Atyaúristen.

Adnék egy tanácsot. Próbálj meg gondolatban egy személyben önmagad fotózásának a művészeti rendezője, stylistja, sminkese lenni, és kezdj el azon gondolkozni, hogy téged a mostani adottságaiddal hogyan lehetne kirittyenteni egy profi fotózáshoz. Az talán segít rajtad.

2018. ápr. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem, mert tudom hogy én is nézhetnék ki úgy ha lenne pénzen.

De leszarom. Undorodom a nárcisztikus egoista g..ciktől, akiknek ez az életük.


21l

(Aki közel 300 celebet követ instán.)

2018. ápr. 14. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Én még sose néztem meg semmit instagramon, biztos velem van a baj.

Gondolom akikről ott látsz képet, azok 0-24 magukkal vannak elfoglalva, azért is van idejük oda töltögetni képeket magukról.

Akik pasik a környezetemben vannak, mind normális elvárásokka rendelkeznek.

2018. ápr. 14. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Előbb verném egyedül életem végéig, minthogy olyan műlányokkal összejöjjek. Még egy szolid smink vagy egy szükséges beavatkozás (pl.: baleset utáni mütét) azzal nincs is bajom, de hogy azért tölti fel az ajkait, hogy ilyen "szopos szája" legyen kösz meghagyom másnak. Egy nő számomra legyen minnél jobban természetes meg nőies.
2018. ápr. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem. Nem nézegetek instát. A top10 legfelesleges oldalak között tartom számon.
2018. ápr. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Itt láttam először képeket az Instagramból(bocs, ha nem jól írom le), igazából nem tudom hova tenni. Amolyan önreklám féle lehet szerintem, ahol mindenki a legjobb formáját akarja mutatni. Nem lett rosszabb az önbizalmam, felnőtt vagyok, megtaláltam azt a stílust amiben jól érzem magam. Ha tetszik a férfiaknak az jó, ha nem, az is. Semmi mű nincs rajtam és nem is lesz mások miatt.
2018. ápr. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Egy db kép sincs rólam az instán, csak a fotóimról (épületek, természet). Mégis sok követőm van. Engem hidegen hagy a sok magamutogatós majom nő. Ilyet bárhol találsz. Kínozzák csak magukat a sok vakolat alatt az izzadtságszagú képeikkel.
2018. ápr. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyk miatt lett kevesebb az önbizalmam, nem az instagram miatt. Instán csak olyan oldalakat követek, amik tényleg érdekelnek, kíváncsi vagyok a posztjaikra. Valami önjelölt "modell" csajszi vagy pasi napi százhuszadik szelfijére, vagy arra, hogy éppen mit eszik melyik drága étteremben nem vagyok kíváncsi. Itt gyakorin viszont sokszor olvasni, hogy sokan az ilyen instagram nőket tartják "igényesnek", én meg örüljek, ha valami elhízott, 30+ évesen az anyjával élő pasi rámfanyalodik, mert "csak" normális, természetes, ápolt nő vagyok és nem töltök naponta órákat a sminkeléssel, hajvasalással, szolizással meg ilyesmivel.
2018. ápr. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Biztosan vannak férfiak, akiknek az Instagramos nők a minimum, de én úgy gondolom, hogy önálló akarattal és gondolatokkal rendelkező emberek képesek megkeresni és megtalálni a célközönségüket. Én olyan férfit kerestem, aki nem az instás nőkre bukik, hanem az olyanokra, mint én. Ennek több értelmét láttam, mint hogy azon keseregjek: jajj az Instagram elveszi az önbizalmam.
2018. ápr. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

Az életkedvem is elmegy az instás nők többségétől.

Erőltetett pózok, sminkek, mimika. Az összes ugyan úgy, egyik lábát megemeli segget ki, pucsít, csücsörít vagy selfizik egy étteremben.

Emellé meg annyi smink van rajta amit egy sminkes is megirigyelne. Ha pedig nem elég akkor ott vannak a retusáló appok, hogy még tökéletesebb legyen.


Én férfiként egyáltalán nem látom szépnek az ilyen lányokat. Tipikus semmitmondó (vagyis inkább túl sokat...) tekintet.


Elég kevés nő/lány van instagrammon aki saját magát teszi fel, természetesen örül, nem pózol és csillog a szeme.

2018. ápr. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!