Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az èrzèkeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az èrzèkeny lànyokròl?

Figyelt kérdés
Nem hisztis, hanem èrzèkeny. Fontos!
2018. ápr. 14. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Imádnivalóak!
2018. ápr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

alkalmasak komoly kapcsolatra?


és egy olyan területen egészítenek ki amit habár csodálok képtelen vagyok benne fejlődni..talán ezeket


és, hogy ha szeretnénk, hogy érzékenyek maradjanak akkor nem kell elvárni tőlük a karriersikereket..


kb

2018. ápr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2018. ápr. 14. 09:33
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ:)

Ha az érzékeny annyiból áll hogy nem lehet vele picit se csipkelődni mert elsírja magát akkor semmi jó.


Ha viszont úgy érzékeny hogy nem akarja hogy csúnyán beszéljenek vele, nem szeret veszekedni, szeret bújni oda vissza, akarja hogy foglalkozzanak vele az biztos jó lehet:)

2018. ápr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs velük bajom. Kapcsolatra jók lennének. Legalábbis gondolom én. Sajna így látatlanba nem szeretek semmi egyebet kijelenteni.
2018. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
🙊
2018. ápr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedvelem őket, én is ilyen vagyok, ellenkező neműként.
2018. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Randiznék velük :D
2018. ápr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!