Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan exetek, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan exetek, akinek hosszabb idő elteltével sincs senkije utánatok? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
Hosszabb idő alatt nem 1-2 évet értek, hanem 5 vagy attól több.
2018. ápr. 15. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen exem. Tíz éve szakítottunk, azóta nem tudok róla, hogy lett volna komoly kapcsolata, esetleg házasság. A poén az, hogy azóta nekem sem nagyon jön a társ. Hogy miért? Ő olyan nyuszis, nagyon félénk típus, pedig jól néz ki, és most már középkorú férfi. Én meg csak szimplán rosszul választottam azóta.
2018. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt férjemmel 14 év után váltunk el.Ennek már 6 éve, csak kalandjai voltak azóta.
2018. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Első szerelem volt mindkettőnknek, én túl léptem rajta elég hamar, neki most lett valakije...ennek már 5 éve

21L

2018. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én esetem kicsit más.Nekem nincs az utolsó exem óta, azaz több éve senkim, és nem is tartom valószínűnek, hogy ez változni fog.Miért?Olyan szinten elvette a kedvem a kapcsolatosditól, hogy egyáltalán még késztetést sem érzek a próbálkozásra.Tönkretette a bízni való képességemet az emberekben.De már nem sajnálom, ráébredtem, hogy a nyugalom, függetlenség jóval többet ér nekem, mint megint belekerülni a társkeresés ördögi körébe.
2018. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8 éve nincs senkije az legelső barátomnak, szerintem azért mert nem áldotta meg a Jóisten valami nagy mérettel (sőt), és így nehezebb neki párt találnia.
2018. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 átérzem a legelső pasid helyzetét! nem teljesítek jól az ágyba! kicsi a péniszem, merevedési problémáim vannak és 1 perc alatt elmegyek! általában 2-3 évente van egy normálisabb kapcsolatom ami 3-4 hónapig tart, egyébként az első néhány együttlét után dobnak! a leghosszabb kapcsolatom másfél évig tartott

32/F

2018. ápr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

- félénk

- önbizalomhiányos

- anyucifia (értsd: amit anyja nem tart jónk, az rossz)

- kompromisszumra képtelen

- kommunikáció kimerül annyiban nála, hogy anyjával-barátokkal megbeszéi a KÖZÖS problémát és kész


És ezek együttélésig nem derültek ki, mert jól titkolta.

2018. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!