Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő elteltével tudtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő elteltével tudtátok végleg lezárni a legelső kapcsolatotokat? Volt, akivel nagyon szemét módon zárták le? Mi történt?

Figyelt kérdés

Már 4 hónapja vége ért a legelső kapcsolatom. Már csak kicsit érzem azt, hogy szerelmes lennék, sőt, van, hogy egyenesen azt érzem, hogy már nem is táplálok irányába semmilyen érzelmet, de ma is láttam róla egy képet és elsírtam magamat, szóval gondolom, ez nem igaz, legalább is nem zártam le.

Szeretnék csomó dolgon változtatni és már 2 hónapja munkálkodok ezeken, de sokszor úgy érzem, teljesen magam alatt vagyok és csak őt hiányolom, vagy épp senkinek érzem magamat nélküle.

Miért van ez? Nagyon szemét volt velem a végén, mégis hiányzik. Kb emberszámba sem vett. Érezhetem emiatt ennyire jelentéktelennek magamat most?

Ti mennyi idő elteltével tudtátok végleg lezárni a legelső kapcsolatotokat? Volt köztetek olyan, akivel nagyon szemét módon zárták le?


2017. okt. 8. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

A legelso kapcsolatot siman. 11 honapot voltunk egyutt, ket honappal kesobb mar massal voltam.


A legelso olyat, ahol szerelmes voltam...2 evvel kesobb tudtam kozeledni masik lanyhoz es tovabbi 2 ev kellett hozza, hogy mar ne jusson eszembe se.

2017. okt. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Én későn, 20 évesen jöttem össze az első barátommal. Egyszer egy év után szakítottunk, mert nem voltunk már annyira egy hullámhosszon, de én annyira szerettem, hogy a külön töltött három hónapot szinte végigsírtam... (Ő is szét volt végig esve.) Aztán megint összejöttünk, azóta is tart (2 éve).

Ha végleges lett volna a szakítás, szerintem még évekig gyászoltam volna, nekem ő az igazi.

2017. okt. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mar akkor lezartam, amikor meg benne voltam.
2017. okt. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Megcsaltak egy nálam 7 évvel idősebb, kisgyerekes anyukával. Szerintem elég szemétre sikeredett :)

Lezárni kb. fél év kellett.

2017. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Másfél hónapja szakítottunk 4,5 éves kapcsolat után. Én még nem vagyok túl rajta. Az első pár héten tök jól voltam. Most meg nem tudok aludni, minden este sírok. Talán most fogtam fel igazán, hogy már sose leszünk olyan kapcsolatban, mint régen. Hogy mennyi időre lesz szükségem, nem tudom.

21N

2017. okt. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Másfél évet voltunk együtt lassan 6 éve, ebből fél év se veled se nélküled. Mindig visszakönyörögte magát, aztán 1-2 hónapig jó volt minden, majd megint szakítás. Utólag kiderült, hogy azért mert baromi önbizalomhiányos volt, úgy érezte jobb vagyok nála, meg féltékenykedett állandóan. Életem legrosszab fél éve volt, majdnem 10 kilót fogytam. Még a végleges szakítás után is írogatott meg hívogatott. Aztán volt egy rövidebb kapcsolatom, de nem igazán voltunk egy hullámhosszon, plusz exemet kerestem benne, szóval nem nagyon lendített át a szakításon. Viszont rá pár hónappal megismertem a mostani párom, aki az exem szöges ellentéte volt. Annyira jó volt a kapcsolatunk az első perctől kezdve, hogy már nem is gondoltam az exemre. Szóval összességében kb fél év lehetett. De ha nem jöttem volna össze a mostani párommal szerintem sokkal tovább tartott volna tovább lépni.
2017. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Nekem nem az első kapcsolatom hanem a 3. után volt majdnem 1 év míg igazán túltettem magam rajta, háát tudod...minden tökéletes volt egy hullámhossz bizalom szerelem minden hibátlan volt tökéletes volt számomra, de vége lett (részéről) nem túl szépen.


Úgy sikerült csak végleg túltennem magam rajta, hogy lett idővel egy másik hölgyemény akibe bele tudtam szeretni.

2017. okt. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2év kellett
2018. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!