Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randizásnál, ennyi idő eltelté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizásnál, ennyi idő elteltével érzed, hogy ez a nő kell neked? Idővel alakul ki vagy rögtön érzed?

Figyelt kérdés
Randizok egy ideje egy férfival, de nem tudom eldönteni, hogy mit akarok tőle. Néha jó együtt néha nem, mert vannak összezörrenések. Mesélhetnétek valódi történeteket ki hogyan esett szerelembe. Mik azok a jelek, amelyek arra mutatnak, hogy van értelme tovább..

2017. jan. 9. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha érdeklődik utánad, szóval nem csak te érdeklődsz utána hanem őfelőle is ugyanakkora az érdeklődés szerintem akkor van értelme tovább.
2017. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Van akiknél azonnal, van akiknél később.Nincsenek pontos receptek erre sem.


Minden egyes sors másként alakul.

2017. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok beszélgetés után... 7-8 hónapig úgy volt a csoport társam, hogy szinte észre sem vettem, pedig beszélgettünk többször is.

Aztán egyre-másra volt, hogy nem felszínes dolgok történtek. Egyszer felkelti az érdeklődésemet... egy pillanatra elgondolkodok, hogy milyen érdekes nő. Aztán egy hét múlva megint bevillan egy beszélgetésnél, hogy milyen okos,intelligens, mert olyat mond/tesz... stb. Aztán egyre jobban érdekel és több időt töltünk együtt emiatt és szép lassan rájövök, hogy nem csak szerencséje volt, hogy okosat mondott, hanem mindig ilyen, csak csendes és nem vettem észre, és bumm! 1 hónap másfél hónap randizás után és 9 hónap ismeretségnél szerelem. Mert megismertem a valós énjét. Ez a szerelem elsőlátásra nem is tudom, hogy mi akar lenni o.O Ilyenem még sosem volt. Felszínes dolog talán? Nem tudom, de fura.

2017. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak egyből jött eddig, 27 éves vagyok száz randival a hátam mögött.


Első találkozás, több óra beszélgetés egyből és egyre mélyebb volt az érzés, minél többet tudtam róla, teljesen magávalragadott, mintha hozzárendelt volna valami nagyobb erő. Hosszú kapcsolat lett belőle.


Egyből bizalom, szeretet, vágy, izgalom, türelmetlenség. Azóta nem is volt hasonló érzésem, szinte mindenki semleges. Pedig ennek a kapcsolatnak már 5 éve.


Már az is nagy dolog, ha valakinek kíváncsi vagyok a gondolataira.


Nem tudom miért van.

2017. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Idővel - ezért van az, hogy a kapcsolataim nagyobbik része nem tartott tovább 3...6 hónapnál. Addigra egyértelművé válik mit szeretnék és ezt meg is szoktam osztani a másikkal.


30F

2017. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem, fél óra beszélgetés elég, volt, hogy tudjam, mit akarok.
2017. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nàlam kb 3honap beszélgetés chat aztàn 5honapra rà összejöttünk de rengeteget beszélgettünk napi szinten meg volt hogy ő érdeklődött felőlem sokszor persze én is !Azota eggyütt vagyunk!
2017. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálunk ez ilyen is-is volt páromnál.

Az első találkozásban volt valami különleges...nehéz megmagyarázni. Olyan érzésünk volt, mintha már évek óta ismernénk egymást. Nem igazán a beszélgetés miatt, inkább az apró gesztusok miatt. Az egész olyan volt, mintha pontosan tudta volna, hogyan viselkedjen ahhoz, hogy elkápráztasson (pl: leemelt a galéria lépcsőjéről, és pörgött velem, vagy amikor elhaladtam mellette finoman megsimította a derekamat -hozzáteszem, házibuliban voltunk, tavaly szilveszterkor). Mindketten ezt éreztünk, ő talán erősebben, mint én (a hajába túrtam, megsimogattam az arcát, és a mellkasán szundítottam el). Aztán jött a második találkozó...és semmi. De tényleg, semmi :D Hirtelen teljesen idegenek lettünk egymásnak, és fogalmunk se volt, hogyan kezeljük. Ennek ellenére folytattuk a randizást és 1-2 hónappal később megvolt ugyanaz az összhang, ami legelőször, és ez a mai napig is tart :)

2017. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!:) Érdekel még több történet. Jó olvasgatni :)
2017. jan. 9. 18:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Én rögtön szoktam érezni, a legelső beszélgetéskor. Ha akkor megvan a szikra, akkor érdemes próbálkozni. Ha ott nincs, akkor később se fog megjönni. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
2017. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!