Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézik le azt aki huszoné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le azt aki huszonévesen szűz? Simán alakulhat úgy az ember élete, hogy iskolában nem találta meg a párját.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 15. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki lenéz emiatt, azzal ne állj szóba. :)
2018. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem vered nagy dobra, lehet, hogy a kutya se gondolná rólad, főleg, ha sikeres vagy a karrieredben, ami miatt gördülékenyen halad az életed, emelt fővel sétálsz az utcán, magabiztosan tekintesz a napi kihívások elé. A nőket azzal lehet a leginkább megbabonázni, ha látják a szemedben a tüzet, az ambíciót, az elszántságot: azt, hogy valamit nagyon akarsz és ha a fene fenét eszik is, megszerzed. Ezt kell sugározni és nyert ügyed van. (És ez az, amit sokan alaposan elferdítve úgy híresztelnek, hogy a nőket le kell xarni.)
2018. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy értelmes ember nem nézi le, aki meg lenézi azzal nem kell foglalkozni.
2018. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ilyen az ember.
2018. ápr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

#2


Ez a való életben úgy csapódik le, hogy azzal "babonázod meg", hogy te elérsz mindent - ő pedig csak kényelmesen hátradől és élvezi azt amiért te keservesen megküzdesz. Esetleg néha rádszól, hogy többet akar.


Ezért nem szabad ezt a "mindent elérek" dolgot mutatni, egy arany középút kell, a "sok dolgot elérek, de attól még te is dolgozz ezen"-t kimutatva.

2018. ápr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Mert nem tanulták meg elfogadni azt amivel nem értenek egyet.Az a feltétlen szeretet lenne.
2018. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#6



Mókás, hogy amit sokan "feltétlen szeretet" néven illetnek az nem más, mint egy önéntes önfeláldozás, önfeladás, később mártírkodás. Sok ilyen pár van ahol az egyik fél "feltétlenül szereti" a másikat aki ezt kellemesen ki is használja.

2018. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Értem mit mondassz Szmütty, vannak akik összekeverik ezeket, de én nem.Szükség van érdekképviseletre is, hogy egyensúly legyen, hisz ami nincs egyensúlyban az borul. :)
2018. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Nem nézik le. Egyszerűen csak furcsálni fogják, ha mondjuk 25 évesen még nem volt egy komoly kapcsolatod sem.

Azért az is hozzá tartozik az igazsághoz, hogy az emberek ismerkednek fiatalon és általában csak összejön legalább egy rövidebb-hosszabb kapcsolat.

Lehet itt szépítgetni a dolgokat, de akkor is elő fog jönni a kérdés, hogy miért nem jött össze a dolog. Valaki ezt nem tudja kezelni, és egyszerűen összeomlik pszichológiailag. Pl a rettegéstől, hogy ő kevés, és tapasztalatlan, pont ezzel fogja eltaszítani a nőt.


Az már csak rajtad áll, hogy hogyan adod elő az egész sztorit. Ha határozottan, esetleg humorral akkor nincsen semmi gond. Vagy esetleg el se mondod... felesleges gyengeségként előadni.


(Nőkre ezek nem vonatkoznak, mert náluk erény szüzesség, bár nekem is megfordulna a fejemben, hogy hol a csapda...mondjuk egy 25 éves lánynál. Vajon "nekem tartogatta",... vagy vallásos volt, vagy iszonyú kövér és pont lefogyott... vajon elég vagyok neki, vagy engem is kidob majd? stb stb...)

2018. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Inkább úgy mondanám,hogy vannak fenntartásaim vele kapcsolatban,de nem nézek le emiatt senkit.


Azt vettem észre,hogy azok a csávók szűzek 25-30 éves korukig,akik


a)a természetükben van valami nagyon visszatetsző(1 pár pszichopátiára utaló jel,másokról nagyon degradálóan nyilatkozik,stb).



b)nagyon rondák.



c)nagyon önbizalomhiányosak.



d)neki juszt is szép nő kell,pedig alapjáraton ő se egy nagy szám kinézetre,vagy csak nem feccel a kinézetébe szó szerint semmi energiát,pl. plöttyedten,semmi öltözködési stílussal feszes,arányos alkatú cicababát akar.



e)nem koedukált iskolába járt és esetleg olyan egyetemi kart választott,ahol nemigen fordul meg csaj,vagy ha mégis,az elég ronda-Tisztelet a kivételnek!-



f)nincs kitartásuk semmihez sem,csak tengnek-lengnek.Ez taszító nem csak egy szép nőnek,egy motivált,de szerény(ebb) kinézetűnek is.Pl. lustaságból félbehagyják az egyetemet,nem tesznek semmit azért,hogy jobb legyen az életük,stb.


g)visszaütött valami ritka,genetikai betegség,ami olyan szinten az esztétikum rovására megy,hogy azt igényességgel és ápoltsággal is baromi nehéz kompenzálni(pl. máj gyógyszerek miatt elszíneződött a fog,deformált arc,stb).

2018. ápr. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!