Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézik le azt aki huszoné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le azt aki huszonévesen szűz? Simán alakulhat úgy az ember élete, hogy iskolában nem találta meg a párját.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 15. 21:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem ez a megszokott a mai világban.

Én 16 évesen azt kaptam meg, hogy ciki mert még szűz vagyok. Mondom jó van, akkor az vagyok. Nem nagyon hatott meg. Azért szeretkezzek akárkivel mert valakiknek ez ciki? Volt akinek ez volt az életcélja akkoriban, én tök elvoltam. Volt kapcsolatom 17 évesen 2 évig. Még azzal sem feküdtem le! Mert nem éreztem, hogy szeret és olyannak nem adtam magam oda. 21 voltam amikor megtörtént. Nem bántam meg, mert szerettem és azóta is együtt vagyunk.


Ismerek olyan fiút aki már 27 lesz és sosem volt kedvese. Az ő esetében már a furcsa kifejezést tudom csak rá mondani. Nekem azért már ennyi évesen gyanús, hogy ennyire nem érdeklődik a nők iránt. Nem tudom miért jó egyedül lenni, otthon a szülői házban számítógèpes játékokkal... De az ő élete, nekem végülis mindegy, csak szerintem az a normális azért ha családot szeretne az ember idővel. Ő nem is keres senkit.


Csakis olyannal tegye meg az ember, akit érdemesnek talál rá! Ha 30 évesen akkor akkor. De csak a társadalmi elvárások miatt ne.

2018. ápr. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Miért jó egyedül lenni?

Megfordítom, miért jó kapcsolatban lenni (állandóan)?


Nekem pl volt több év amikor egyedül voltam, pát ismerkédésen és fesztiválos kalandon kívül.

Élétem legproduktívabb évei voltak a karrier szempontjából :D Megtanított az önálló, független életre. Szerintem ha egyedül boldogtalan az ember, akkor kapcsolatban is az lesz, maximum függővé válik. Azért a kapcsolat/ismerkedés is fárasztó tud lenni az fix.


Persze pasiként én könnyen beszélek. Nem is tervezek soha előre. Ha úgy adja majd komolyan veszem a kapcsolat és család dolgot 35-40 évesen. Addig fontosabb a karrier és a világlátás.


Egy szó mint száz, több rosszabb-jobb kapcsolat után kijelenthetem, hogy nem ez az élet lényege. Csak egy pozitív extra, de nem ez az élet fő célja.

2018. ápr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!