Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyaralás anyósékkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaralás anyósékkal?

Figyelt kérdés

A barátom anyja és nevelőapja meghívtak minket nyárra a balatonra egy kölcsönkapott házba. 3 lakás van a nyaralóban, abból kapnánk egyet mi ketten, egyet pedig ők, a harmadik ki lesz adva vagy üresen lesz abban az időben.

A lényeg, hogy hatalmas szakadék van köztünk. Én külföldön nőttem fel, a barátom is ott él velem, nagyon más rálátásunk van sok mindenre a családdal, a barátom is fekete bárány úgymond.

Nyíltan sose volt konfliktusunk, csak tudom, hogy nem szeretik, hogy pl. tetoválásaim vannak, ahogy öltözködök, ahogy étkezünk, ilyenek. Az anyóspajtás szeret matriarchát játszani, az após pedig nőként szeret engem kritizálni.

Nem vagyok forrófejű, higgadtan kezelek dolgokat, ráadásul külön is leszünk javarészt, de mégis tartok picit az egész kalandtól.

Tippek trükkök vélemények?

Köszönöm szépen!

(20L 23F, 3 éve együtt)



2018. ápr. 15. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
jó tipp: Napi fél liter pálinka leszarom tabletta kombóval és kibirod! :)
2018. ápr. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem nyaralas. Ez szivatas.

En nem mennek a helyedben. Fizessetek be valahova ketten vagy ne menjetek sehova.

N

2018. ápr. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a hasonlóságokat is észrevenni, ne csak a különbségeket, mert az elōbbivel csak elhatárolod magad.


Elfogadás-szeretet, érdekképviselet-értékítélet.


Ezek ha egyensúlyba kerülnek benned akkor te is.Tehát tehetsz egy kísérletet arra, hogy szeretettel fordulj feléjük, de ne hódolj be!Ha kritika ér és úgy érzed, hogy kellemetlen számodra akkor fejezd ki nyíltan és világosan(érdekképviselet), hogy nem kérsz belōle.Ez utóbbit olyan módon ami nem szembesítō vagy haragos, mert az ösztönös ellenállást vált ki ami veszekedést generál vagy akkor, vagy késōbb.Egyébként ha valaki szüntelenül kritizál másokat az általában pótcselekvés, saját gyengeségei leplezése.(Ilyen asszony mellett nem csodálom.)Ha annak ellenére is, hogy te igyekeztél elfogadással feléjük fordulni de mégsem tartják tiszteletben a személyedet akkor az meg nem a te problémád, nehogy már te érezd magad rosszul.:)

2018. ápr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mennék bele...
2018. ápr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sajnos nem áll módunkban ketten elutazni és elég durva szakaszon vagyunk túl, nagyon el akarok utazni kicsit.

Egyébként nekem is az a tervem, hogy folyamatosan fröccsözök (imádom a balatoni bort:D) és bevezetem őket kicsit abba, mi mit hogyan csinálunk, főznék egy este én, megmutatnám, hogy jól bánok a fiukkal, elvégre ő a közös nevező.

2018. ápr. 16. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!