Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sok maszturbálás hosszútávon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok maszturbálás hosszútávon jár valamivel káros következménnyel?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez a sokadik ilyen kérdés, de én már annyi mindent hallottam, hogy tudni szeretném, BIZTOSAN nincs-e káros következménye...

ugyanis mostanában valamiért egyre gyakrabban kívánom...


16/F


2010. jún. 12. 17:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

én voltam a "lelkizős" típus

Oké, értem hogy miszerint /azaz kiszerint/ gondolkodtok.

Viszont; "Ki mint vet, úgy arat."

2010. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

ugyancsak előző vagyok.;

"A szexuális izgatás és öröm olyan képekhez kötõdhet, amelyek nem valóságosak, hanem csak a fejedben léteznek. Ezt a késõbbi házasságodon belüli szexuális életed szenvedheti meg."

2010. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

(tudom mire/kire gondolsz a legkevésbé sem gondolkodom úgy mint ők), igen egy házas ember ne verje tényleg, de most a fiatalságnak nem sok baja lesz sőt szükséges is: nyugodtság meg kevésbé leszel agresszív

eszerint ha vered fiatal korban rossz lesz a házasságod? nemhinném

2010. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Miért ne verhetné ki egy házas ember? Én is simogatom amgam, ha oylan kedvem van...és rendben van a szexuális életem a párommal. :)
2010. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Fiam ne hallgass itt a keresztény fanatikus prűd erkölcs-csőszre. Nincs semmilyen káros hatása ha vered a farkad. Ha pedig nem félperces gyorstüzelésre mész rá még segít is, ugyanis tovább fogod bírni élesben.


Egyetlen káros mellékhatása ha rendszeresen és gyakran vered az, hogy nem leszel elég kanos ahhoz, hogy az természetes módon motiváljon, hogy szerezz egy barátnőt, ugyanis miért is próbálkozz, amikor legfeljebb ha hazaérsz megint kivered. Ugyan akkor az sem egészséges, ha hosszú ideig tartogatod a puskaport, mert túl aggresszív leszel és egy fok után túlságosan nyomulós a lányokkal.


Én 'amondó vagyok inkább verd ha jólesik, mint, hogy önmegtartóztatásban élj egy olyan vallás miatt, ami alapvetően ellentmond a természetes biológiai működésünknek, és megpróbálja elnyomni minden ösztönünket.

2010. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Ut'só vagyok. Én még ma sem bocsájtom meg az egyháznak, amiért éveken keresztül bűntudatban éltem, csak azért mert engedelmeskedtem az alapvető ösztöneimnek.
2010. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

előző: a vallási részével egyetértek,

egyébként b.nőt úgyis csak interneten próbálok meg keresni, élőben bizonyos akadályai vannak egyelőre... de ez már egy másik témakör :)

2010. jún. 15. 18:51
 28/32 anonim ***** válasza:

Túl gyors leszel, mert masztiban a vége a lényeg. Utána bizony keményen meg kell dolgoznod a csajjal, hogy Ő is kielégüljön és ne egy Al Bundy legyél 1-2 perc teljesítési idővel. Újra meg kell tanulnod az egészet.


Amúgy meg ha sokat csinálod csukló vagy ínhüvely gyulladást okoz. Baromira fáj :)


23/L

2010. jún. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó 23 éves lány. Annyit tudhatnál a pasikról, hogy minél tovább ingerled őket, annál jobb nekik elmenni, egy maszturbáció sem feltétlenül 2 perc.
2010. jún. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Jár. Ha nem váltott kézzel csinálod, akkor mindenki látni fogja rajtad, hogy folyton csak recskázol, mert a jobb bicepszed ötször akkora lesz, mint a bal. És ezt a büdös életben nem magyarázod ki.
2010. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!