Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sok maszturbálás hosszútávon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok maszturbálás hosszútávon jár valamivel káros következménnyel?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez a sokadik ilyen kérdés, de én már annyi mindent hallottam, hogy tudni szeretném, BIZTOSAN nincs-e káros következménye...

ugyanis mostanában valamiért egyre gyakrabban kívánom...


16/F


2010. jún. 12. 17:58
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Kedves utánam szóló. Ment már azért tönkre kapcsolatom, mert a pasi csak masztizott mint az őrült hosszú évekig amíg nem volt barátnője, és mikor a szexre került volna sor épp csak betette és már nyöszörgött is. Én meg ott voltam parlagon...


Amúgy nem vagyok hülye :P


23/L

2010. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előttem szóló. Az hogy valaki gyorstüzelő, az nem kimondottan csak a rezskázás miatt van. Ha valaki sok ideig nincs nővel az bizony el fog menni nagyon gyorsan, ha emellett még a lécet se tornáztatja, akkor még gyorsabban. Az egész fejben dől el. Az ember minél inkább ott van fejben szex közben, annál nagyobb az esélye, hogy valami probléma fog történni, lehet hogy pillanatok alatt el fog menni vagy az is lehet ami egyszer velem is előfordul, hogy egyáltalán nem sikerül, hanem hirtelen kapitulál a tábornok. Ezeknek a problémáknak a 95% mentális eredetű. Az ember minél jobban koncentrál, hogy ne menjen el annál valószínűbb, hogy el fog, vagy ha mégsem, akkor meg már azon stresszel, hogy mikor megy el, ahogy például én is jártam, azon az omniózus 7 évvel ezelőtti éjszakán, amikor elvesztettem a szüzességem.

Valamennyire a bevetési időt fizikailag is javítható elnyújtott recskázással, vagy pc izomtornával, de nem ez fogja eldönteni.


Annyira egyszerű, csak ki kell zárni minden gondolatot szex közben és teljesen a pillanatnak élni, kimondani amit gondolunk, elveszteni az idő folyását, elmerülni a másikban, hogy aztán összeforrva újjászülessünk egymás felhrvült testén. Minden egyes tudatos gondolat bűn szex közben, lehet valakinek bármilyen jó technikája, lehet bármilyen szexi a póz, lehet akár milyen jó a behatolási szög, hogy elérje a G-pontot, ezek egyike sem számít, ha valamelyik fél éppen valamin töpreng vagy stresszel.

2010. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!