Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran jártok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran jártok el a párotokkal kirándulni, moziba, stb? Nyaralni mentek?

Figyelt kérdés

Én mennék szinte minden hétvégén :D

Nyaralni is szerettem volna de nem foglaltunk :/


2018. ápr. 17. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mozi havi 1-2

Kirándulás havi 2-3

Nyaralás évente rövidebb kb 4-5, hosszabb 2

2018. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Moziba max évente 2x, egyikünk se az a mozis típus (színházba kb. havonta járunk). Kirándulni jó időben havi 1-2 alkalommal, ezen kívül járunk koncertre, pubba, szabaduló szobába baráti társasággal, házibuli/sütögetés is rendszeres jó időben, stb stb. A nyaralás sokmindentől függ, idén csak 2x megyünk együtt, mindkét alkalommal másfél hétre. Ennél többet ő nem tud kivenni, mert már elment egy csomó szabadsága tanulmányok miatt, ill. megy majd egy 5 napos fesztiválra is, ahová én nem, mert nem szeretem azt a zenét. Én idén többet tudok utazni, úgyhogy a barátaimmal is foglaltunk néhány (eddig 3, de még van szabadságom, úgyhogy lesz ez több is) rövidebb (4-6 napos) utazást. Tavaly 5x is el tudtunk együtt utazni, majd talán jövőre is, az még kiderül.
2018. ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyaralást még tudtok foglalni.

Mi heti egyszer biztos megyünk moziba, étterembe, úszni, nyáron strandra. Nyaralni is megyünk a nyáron kb. egy hétre. Wellnesselni meg inden hónapban.

2018. ápr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi nyaralni két éve voltunk.

Családtaggal és egy barátnővel voltam tavaly is nyaralni.

Sajnos közös baráti társaság itt nincsen, előző két barátomnál koedukált volt, és nagyon jó, náluk csak fiúk vannak, a barátnőik azok otthon ülnek és várnak türelmesen. Minden este nézünk valami sorozatot, de én már nagyon unom ezt az egészet, hétvégente ha nyüstölöm rövid túra, ez havonta max. egyszer.

Nem szeretem az éttermeket, nem szeretem a wellnes-t, mozizást, nekem a kirándulás, túra a mindenem és olyan környéken is lakunk, ahol sok a látnivaló. Vagy egy sima kocsmázás, teázás, bármi.

Ő letudja a programjait, van két kötelező szórakozási progija hétközben, hétvégén meg haverok.

Az én barátaim sajnos külföldön élnek nagyrészt.

Az a baj, hogy minden másban nagyon jó, értelmes, művelt, kedves. Mindig azzal jön, hogy mások se mennek sehová, hát ahogy olvasom itt az oldalon ez baromság.

2018. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mozi havi egy, kirándulni nagyon ritkán, sétálni a környékbeli parkba gyakrabban, mondjuk heti szinten. Általában inkább csak beülünk valahova kajálni program gyanánt. Ha vannak különlegesebb programok, arra jobban vevő a párom (pl. most a könyvfesztivál, nyáron mesterségek ünnepe, hasonlók), ilyenekre szoktunk eljárni.

Nyaralást mi sem foglaltunk, tavaly sem - akkor anyagiak miatt maradt ki -, előtte voltunk minden évben, mióta együtt vagyunk. Idén szerintem már kimarad.


Nyáron azért jobbak a programlehetőségek, olyankor járunk strandra, Duna partra sétálni. Barátokkal sütögetni.

2018. ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Moziba akkor megyunk, ha van olyan film, ami erdekel moziban, ami nem tul gyakori, a sorozatgyartott, 5/10-re ertekelt, felig-meddig erdekes filmekre nem adunk ki penzt, megnezzuk oket itthon. Kirandulni evente 1-2x, budapestiek vagyunk es lustak ahhoz, hogy ennel gyakrabban utazgassunk messzire, nyaralni szinten 1-2x nyaron, ev kozben neha elmegyunk wellnessezni valamerre videkre, hetvegente meg altalaban keresunk valami programot a varosban, ami epp akad, vagy csak baratokkal beulunk valahova, vagy atjonnek... De van, hogy csak itthon pihenunk, kitakaritunk, stb.
2018. ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mozi nulla - külföldön élünk, a svájci német nem megy :D


Kirándulás: áprilistól kora őszig szinte minden hétvégén.


Nyaralás: évi egy nagyobb (5-6 nap) és több 4 napos.

2018. ápr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!