Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már a párotokkal kirándulni? Merre? Nyáron készültök valahová?

Figyelt kérdés

Igen, még messze van a nyár, de én már úgy várom, a meleget :)

Mi már a párommal lassan elkezdünk keresni nyaralást, nem szeretnénk az utolsó pillanatra halasztani.

A kérdést kiváncsiságból tettem fel. :)

Köszi a válaszokat


2010. febr. 7. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
irány london!
2010. febr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

strandra szoktunk menni párszor,bogács ami 4-5 nap


most nyáron viszont mindenképp auschwitzba szeretné ha elmennénk,hát legyen

de igazából ha csak fojuk magunkat,és kimegyünk vmelyik közeli tópartra (szerencsére sok van),nekem az is jó,főleg ha rajtunk kivül senki nincs:D

2010. febr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi strandra szoktunk, meg a közeli tóhoz, sátorozni:D De most már a Balcsira megyünk, erre gyűjtünk már régóta:)
2010. febr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kirándulni sokat szoktunk, gyalok is, meg motorral is. Konkrét nyaralásunk eddig kettesben még nem nagyon volt, Balcsin szoktunk lenni (ő idevalósi). Idén nyáron viszont tervezünk egy 4 napos hosszú hétvégét motorral Horvátországba. Meg egy egyhetes biciklitúrát a Balcsi körül, de azt nem kettesben.
2010. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

wellness hétvégén voltunk már és készülünk megint:)

közös nyaralásra sajnos nincs sok esély,mert én hiába szeretnék menni,ő sajnos nem engedheti meg magának:S de jó a wellness is, azt fizetem üdülési csekkel mindkettőnknek és így mehetünk 5*os hotelbe:)

19/L

2010. márc. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi kimentünk a határba piknikezni, nagyon jó volt! :D
2010. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!