Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolat. Hogy jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat. Hogy jött szóba? Ki hozta fel stb

Figyelt kérdés

Egyáltalán kinek illene felhoznia? Ismerkedős időszak, azt mondja ő csak haverkodik, viszont sokat bókol.

Még nem találkoztunk, gondoltam majd akkor. De mi van, ha tényleg nem akar többet baráti beszélgetéseknél?

Nem akarok beégni.

Fel tudom úgy tenni a kérdést ha netán visszautasítana akkor poén legyen belőle?

Köszi a segítséget!



2018. ápr. 17. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
102 § 12. bekezdese alapjan a torveny a ferfit jeloli meg mint felhozo fel.
2018. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

Nezd meg a kerdest es a valaszokat.

Jol gondold meg. Mert 90% az eselye, hogy ez lesz belole. A kerdesedbol is latszik, hogy te szellemileg nem vagy megerve egy szexkapcsolathoz.

Szoval inkabb maradj a kaptafanal ha nem akarsz beegni es totalis hulyet csinalni magadbol.

2018. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szóval te csak szexet akarsz?

Hívd fel magadhoz.Rögtön levágja.Nincs ezen mit bonyolítani.

2018. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a téma adja magát. Egy idő után elkezd alakulni valami, akkor persze jön a téma, hogy ki mit szeretne, mire vágyik és itt általában ki is bukik, hogy csak szexkapcsolat lehet ebből valamelyik, vagy akár mindkét fél részéről.
2018. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Nálam az esetek többségében a lányok vezették fel a dolgot, hogy benne vannak. Én célozgattam rá, ők pedig céloztak arra, hogy mehet.
2018. ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem is láttad élőben, de te már összefeküdnél vele? Az igényes... Ha neked elég pár bók, szerintem bárki mással összejön, ha vele pont nem. Fúj. :S
2018. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6: Gondolom látta már képen vagy videón. Csak nem találkoztak. Brad Pittel sem találkozott minden nő, mégis nagy részüknek bejön.
2018. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy látta képen, esetleg videochat, de élőben mégis más. Mindegy, nem értem én az ilyeneket úgyse...
2018. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy jöhet szóba? Így: "Ááá, ne nyúlj oda! Neee! Ááááá! Ah... Ah-ah-ah...". Valahogy így.
2018. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen sokat videózunk is. Szerintem benne lenne. Kérdezzek rá konkrétan?

Vagy puhatolózzak? Utóbbit hogyan?

2018. ápr. 17. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!