Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szexkapcsolat? Hogyan jotetek...

Bartha balazs kérdése:

Szexkapcsolat? Hogyan jotetek osze, ki hozta fel a temat? Tobb eves baratsagbol alakult ki vagy csak spontan jott az otlet egy ismerossel?

Figyelt kérdés

2014. dec. 15. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Pár hét alatt eléggé egymásra hangolódtunk,pedig annyira nem ismertük egymást.Csak hát a körülmények összehoztak minket.Egy napon megtörtént a dolog,és nagyon élveztük.Aztán még többször is.Szép volt,és jó volt,sajnálom,hogy ennyi volt.
2014. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

legjobb baratom altal ismertem meg a lanyt, nagyon vonzonak tunt meg minden.

elkezdtunk beszelgetni, semmi extra nem tortent, egyszer talalkoztunk es felhevult a helyzet, smaroltunk es megtortent.

masnap megbeszeltuk, hogy mi legyen a kovetkezmenye, es onnantol tobbszor talalkozgattunk de csak szexualis celbol.

azota van baratja, bar neha nem bir ellenallni..

2014. dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én se gondoltam, hogy ez megtörténik velem, de volt ilyen be részem igaz csak egy alkalom és csak szivattyú volt, mert a dugástól elfáradok.
2015. jan. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!