Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haveri kapcsolatból szex,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haveri kapcsolatból szex, majd megszakad a kommunikáció?

Figyelt kérdés

Már régóta ismerjük egymást egy pasival, haveri viszonyban vagyunk (naponta-kétnaponta beszéltünk, együtt jártunk programokra társasággal, stb). Majd lefeküdtünk, 2x is, de megbeszéltük, hogy csak jól éreztük magunkat és ez nem változtat semmin. Ehhez képest azóta viszont alig válaszol az üzeneteimre, személyesen beszélünk, de olyan, mintha kerülne, egyre kevesebbet látom.

Ez mitől lehet? Amúgy egy teljesen normális srác. Én nem merek rákérdezni, meg lehet el se mondaná mi az igazi indok. Szerintetek mi lehet az oka?


2018. ápr. 17. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Ha cukor helyett ecetet ontesz a teaba mert nincs citromle es iszogatod a teat, rajossz, hogy hiaba lehet potolni a citromlevet ecettel, semmi ertelme mert ihatatlan.

Ez a helyzet itt is.

Baratsag az baratsag!

Ha a baratsaghoz barmit hozzaadsz, onnantol mar nem baratsag.

Hanem valami mas. Amit nem ertesz.

Olyan mint cukros ecetes tea.

2018. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
A haverság lehetett valami nagy köztetek, ha meg se tudjátok beszélni. Lehet csak azért beszélt veled előtte többet, hogy megdughasson. Nem jött be, nem kell több, ez van.
2018. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*A haverság sem
2018. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben. A csak haveri szexből az lett, hogy a csaj elkezdett teljesen rám telepedni és bár nem vállalta fel, de érezhető volt, hogy lettek komolyabb érzelmei. Szóval, leépítettem a dolgot. Később kiderült, hogy tényleg belém szeretett. Szerintem neked is megváltozhatott a viselkedésed, amiből nem kér a srác.
2018. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem változott meg a viselkedésem. És nem gondolom, hogy évekig, ilyen szinten meg lehet "játszani" a "haverságot", azért hogy megdugjon aztán szevasz.
2018. ápr. 17. 18:24
 6/9 anonim ***** válasza:

"Nem változott meg a viselkedésem."

Keress a környezetedben pár hasonló esetet. Szinte mindenki ezt mondja, az én sztorimban lévő lány is ezt mondta.

2018. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát pedig pont, hogy az ő viselkedése változott meg... én próbáltam volna vele beszélgetni, ahogy eddig is, és épp ő az aki már nem reagál úgy ahogy eddig.
2018. ápr. 17. 18:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Van amikor a no, van amikor a ferfi erez tobbet vagy kevesebbet szex utan.

Szoval....ezert irtam, hogyha valamibe olyat teszel, ami nem belevalo, annak meg is lesz a bojtje.

Ez ilyen sajnos.

Konyveld el a dolgot es varj, hetek, honapok, talan semlegesul benne a dolog. Es ujra lehettek baratok. Ha nem, egy “barattal” kevesebb. Ez van.

2018. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudja kezelni a helyzezet,szerintem nem is akarja.Már több vagy barátnál,mégsem vagy a barátnője.Neki ez sok,így inkább menekül.
2018. ápr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!