Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek is a kávé tényleg...

Szerintetek is a kávé tényleg narancsbőrt okoz?

Figyelt kérdés

Persze azt is beleszámitva, hogy nem rakok bele cukrot, tejszinhab meg ilyesmi. Simán fekete kávé :)semmi nékül.


Előre is köszönöm !


2011. okt. 10. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem.. infúziószerűen kávézom, a "narancsbőrt" csak innen olvasva ismerem. Én is simán szeretem+egy kis tejszínnel:) cukor:brbrrr az ARABICA a legfinomabb!
2011. okt. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

basszus jól orrba vertem magam miattad

csak facepalmot akartam


nem szokott néha fájni valamit? csak úgy kérdem

2011. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. A narancsbőrt a helytelen táplálkozás és/vagy az egészségtelen életmód okozza. Okozzák még bizonyos gyógyszerek pl. fog.gátló. A túlzott kávéfogyasztás persze nem túl egészséges, de csak ez nem okoz cellulitiszt.
2011. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kávé - rendes főzött kávéra gondolok - feleannyira sem káros narancsbőr szempontjából, mint bármilyen instant kaja, alappor, gyorskajáldai étel, stb. Én rengeteget kávézom, plusz van még rajtam felesleg, de amikor sokkal több volt (164/82 volt a legtöbb), akkor sem volt semmi narancsbőröm. Meggyőződésem, hogy az egészségtelen étkezés okozza, nem a kávé és hasonlók. Ja, dohányzom is, azt is sokat, mégsincs narancsbőröm :)
2011. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Érdekes módon én nem eszek egészségtelenül próbálok egészségesen étkezni minél jobban, sok víz, minden, és még is narancsbőrös vagyok persze alaphelyzetben nem látszódik de akkor is zavar, hogy van..

Kávétól egyébként nem lehet narancsbőr. Főleg, ha keveset iszol meg semmi cukrot sem raksz bele, szóval nem ettől lesz valakinek narancsbőre.

2011. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

A narancsbőr egyszerűen annak a jele,hogy egészségtelenül magas a testzsírszázalék,vagyis rossz a test izom-zsír aránya.Testsúlytól függetlenül,szóval egy ropi ugyanúgy lehet narancsbőrös.

A kávénak köze nincs hozzá.

A szükségesnél magasabb kalóriabevitel és a mozgásszegény életmód alakítja ki.

2011. okt. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem okoz narancsbőrt, ez hülyeség. Sőt feketén kimondottan egészséges a kávé, meg felpörgeti az anyagcserét.Én minden nap megiszok 2 csésze kávét, és nem lettem tőle narancsbőrös.7 hónapja életmódot váltottam, egészséges ételeket eszek, napi 3-4l vizet iszok, meg heti 5x járok konditerembe. 7 hónap alatt szinte teljesen elmúlt a narancsbőröm, mert előtte volt egy kicsi. És minden nap iszok kávét, nincs olyan nap, hogy ne igyak, persze üresen iszom. Szóval szerintem nyugodtan kávézz!
2011. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom! :) mert en is edzek szaladok tancolok es rendesen eszem viszont fontosnak tartom h ne legyen narancsborom es egy " bolondos " emeber mondta hogy narancsboros leszek ettol.. es hat jobb megkerdezni :) Nagyon koszii !!!
2011. okt. 11. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!