Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érhetném el, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetném el, hogy ne érezzem ennyire jól magam egyedül és ne legyen ennyire szükségem senkire?

Figyelt kérdés
Imádom a magányt és az egyedüllétet és legjobban azt szeretem, amikor átnéznek rajtam, mert akkor én is nyugodtan átnézhetek mindenkin. :) Néha, sajnos problémát okoz, ha valaki kedves akar lenni velem vagy közelít hozzám, de akkor mihamarabb leszerelem. :) Szeretnék minél antiszociálisabb lenni, de sok az akadály. 41F
2018. ápr. 18. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ember, te sem tudod, hogy mi az az antiszociális...
2018. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Költözz ki tanyára és nevelgess állatokat. Ott biztos, hogy nem fogsz sok emberrel találkozni.

Vagy vonulj be egy kolostorba, légy szerzetes.

2018. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ui.: [link]
2018. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És a megfogalmazás sem az erősséged.

Nem akarod magad jól érezni egyedül, ez van a kérdésben. Erre a kifejtésben, meg az, hogy imádod a magányt. Wtf? Szerintem fingod nincs, hogy mit akarsz. Költözz el tőlünk messzire, mindenki jól jár.

2018. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát úgy, hogy amikor egyedül vagy egyfolytában szidalmazd és jól verd össze magad, csak megunod, hogy mindig bántanak.
2018. ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még fogalmazni sem tudsz 41 éves létedre. Hol tart a világ... A kérdés elején azt írod, hogy nagyon jól érzed magad egyedül, utána meg egyből azt, hogy mit tegyél, hogy ne legyen ennyire szükséged vkire (vagyis nem vagy jól egyedül). Most akkor mivan? Szereted a magányt vagy nem? Döntsd már el.
2018. ápr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!