Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szükségem lenne segítségre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükségem lenne segítségre?

Figyelt kérdés

Ez elég komplikált és elég hosszu sztori lesz.


Én egy kevésbé gyakori párkapcsolatban vagyok. Pontosabban én 22 férfi és a barátnöm az 32 éves.


A gond az az lenne hogy neki nincsenek más barátai. A szülei elváltak mikor 25 éves volt, evészavara volt és elzárkozott a világtól, amíg rám talált. Sok mindenben hasonlítunk viszont, ami normális is, vannak dolgok amiben az érdeklődési körünk nem egyezik.


Amiatt hogy nincs más ismerőse, csak családon belül(és ott sem sok) mindig velem tölti az időt(ami teljesen rendben van velem viszont, van mikor kifáradok emiatt és szeretnék segíteni rajta). Bemutattam a barátikörömnek s jól elvagyunk az egészen csak annyi a baj hogy se én, se a barátiköröm nem érinti az ő érdeklődési szféráját, amiben pl. nem hasonlítunk.


Mostmár felfejlödött oda hogy legyen egy állandó lelki stabilitása rajtam keresztül viszont még kellenek emberek neki és ez nehéz mert nem nagyon lehet megbízható emberekre rátalálni. Dolgozunk is, és a munkahelyen se kapott jó közösséget. Nagyrészt pedig aki 30 éves körüli személy az le van telepedve és van családja is.


Hogy kiegészítsem az ügyet, ő nem nagyon bátor, nem magától indul bele a dolgokba.



Mit ajánlotok azért hogy tudjak neki barátokat szerezni? Vagy segítsem őt hogy sikeresen komunikáljon emberekkel? Akármilyen tanácsot szívesen fogadok.



2015. júl. 10. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd figyeld meg, mindjárt jönnek a "nagytudású igenokos tapasztalt" faszik, és azt fogják mondani, ne segíts neki, mert amint kikupálódik egy kicsit a nőd, majd jön valami jópasi és két perc alatt farokvégre kapja a csajt :D
2015. júl. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az alap, hogy annyira megbízok benne hogy nem megy el tőlem. :D
2015. júl. 10. 14:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy mmo t, a nők könnyen rákattannak, ott meg tud szocializálódni úgy is, hogy biztonságban érzi magát(~nem megy ki a lakásból). Ha nem akarja, akkor is. :D
2015. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi az a MMO?
2015. júl. 10. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Dobd be a közösbe valami gruppen partyba!
2015. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó ötlet az MMO, hátha nagyon rákattan és függő lesz.

Próbáljatok hasonló érdeklődésű csoportot keresni, elsősorban élőben, de a net is szóba jöhet. Mindenféle hobbicsoportosulások vannak, akik időközönként is találkozgatnak. Vagy próbáltjatok ki együtt valami újat, pl. tánctanfolyam, főzőtanfolyam, stb.

2015. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De mi az az MMO?


Itt nem rólunk van szó, hanem róla. A csoportos dolog nem rossz ötlet és kiprobálunk mindig valami újjat de itt az a lényeg hogy ő kerülhessen valami jó társaságba.

2015. júl. 10. 17:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi az MMO.

Az érdeklődési köréhez kapcsolódó társaságot kell keresnetek, keresned neki. A neten annyi féle van, csak találtok megfelelőt. Vagy pl. tornázni eljárna? Jóga, pilates? Sport?

2015. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!