Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy még az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy még az álmomban sem sikerült becsajoznom?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 18. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
A szokás hatalma.
2018. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Ne szórakozz már... Álmodban semmi akadálya, hogy édeshármasolj Emily Ratajkowskival és Palvin Barbival. Na, most adtam egy ötletet ma éjszakára :D
2018. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Kettes, azokkal a kislányokkal rémálom lenne csak.
2018. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én álmomban egyszer eljutottam a smárolásig.

27F

2018. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerre volt álmom, és rémálmon. Az OV segbedugott a börtönben.
2018. ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert általában amikor álmodunk a valóságban átélt események jönnek elő, de akár összemosódva is.


Ha a valóságban nem tudsz csajozni, akkor azt hiszed, hogy majd álmodban fogsz?

2018. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Ha van éppen a környezetében egy neki tetsző lány, álmában miért ne képzelhetne el vele valami romantikusat? Az álomban pont az a szép, hogyha a valóságban esetleg nem megy valami, elmenekülhetünk egy olyan világba, ahol viszont annak a dolognak a mesterei lehetünk. Simán elképzelhető, hogy egy nők terén sikertelen férfi álmában igazi Don Juan-ként tetszeleg, egészen addig, amíg fel nem ébred :D
2018. ápr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7


De hogy tudna becsajozni, ha azt se tudja, hogy mit és hogyan kell, hisz akkor a valóságban is simán meg tudná tenni.


Azt nehezen tudnám elképzelni, hogy egy gyáva pasi, aki nem mer leszólítani egy csajt a valóságban, majd pont álmában meg tudja szólítani. :D

2018. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#2 ilyen jellegű volt már, ha ilyet álmodok ott nincs meg az "ismerkedési" szakasz


Egyébként nagyon szürreális volt a környezet. Budapesten játszódott a Duna a közepén egy hajón. A probléma hogy a hidaknak csak a teteje látszott ki a vízből úgy, hogy a nem ment a rakpart fölé a vízszint. Mintha besüllyedtek volna... szóval ha ez lehetséges volt akkor nem értem a lényeg miért nem... nem a leszólítás volt itt sem már hanem már jó ideje beszélgettünk aztán az lett a vége hogy nem... (akár csak a való életben)

2018. ápr. 18. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!