Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen kapcsolatban ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kapcsolatban ez normális?

Figyelt kérdés
Ha valaki szeretői kapcsolatban van, normális az, hogy a pasi a családi dolgairól, gondjairó beszél a szeretőnek? Vagy ez csak szerintem túlzás?

2018. ápr. 18. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Az ágyast ürítésre használja, de azért a lelki szemetét is néha beleereszti. :D
2018. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért lássuk be, azok között, akik esetében rendszeres intim nemi kapcsolat van, elég nehéz elkerülni a mélyebb, lelkizősebb pillanatokat. Gondolom ha a pasi félrejár dugni, vannak dolgok, amiket úgy érez, otthon nem beszélhet meg, és egy ingyen pinával összekötött lelki szemetes még mindig olcsóbb, mint egy pszichológus, ha éppen arról lenne szó. A férfiaknak is szüksége van a lelkizésre, mert hiszed vagy sem, érző lények ők is, nem csak két lábon járó péniszek.
2018. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én örülnék ha beszélne nekem az otthoni dolgairól, de nem teszi, sőt, többször rámszólt, hogy nem beszél erről, ha véletlen olyan téma jött volna,
2018. ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem panaszkodik, hanem arról beszél inkább ami otthon történik, ezzel meg azzal a rokonnal.... szóval nem annyira a gondokat mondja, hanem a történéseket
2018. ápr. 18. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Valahogy így?


"Most bevágom tövig! Képzeld, elromlott a Józsi Wartburgja! Mozogj!"


Igen, teljesen normális.

2018. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!