Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor nincs veletek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor nincs veletek a párotok ti minden lépéséről tudni akartok vagy nem érdekel hol van mit csinál?

Figyelt kérdés

Nekem vannak olyan női ismerőseim akik sehova nem engedik a párjukat, de el sem hiszem hogy ilyen van.

Nekem nincs párom de imádok egyedül lenni , és szeretem ha békén hagynak nem lógnak a nyakamon én annak örülnék ha nem lennénk összenőve.

Ti hogy vagytok ezzel?

Hívogatjátok a párotok mikor nincs veletek stb?


2018. ápr. 19. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Én a sírba vittem a barátnőimet mindig is azzal, hogy szerettem 2-3 napra csak úgy eltűnni és nem felvenni a telefont. De úgy alapból az embereknek nem felvenni, senkinek sem. Nem kifejezetten nekik. És engem sem igazán érdekelt soha mit csináltak, amikor nem velem voltak. És ettől függetlenül igen mély érzelmeket tápláltam irántuk.
2018. ápr. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szeretem tudni, hogy mit csinál az aktuális párom, de nem azért, hogy ellenőrizgessem, hanem azért, hogy képben legyek és tudjam hogy hol van, jól van. Értsd: Érdekel, hogy épp munkában van és ezért nem tudja felvenni a telefont, ha épp fontos dolog miatt hívom. Így tudom, hogy épp dolgozik és majd később visszahív. De nem kezdem el faggatni, hogy ebédidőben a munkatársaival elugrottak e valahova kajálni.

Szerintem az a jó, ha van egyfajta egyensúly. A legjobb kapcsolataimban elég volt annyit mondanom, hogy este elugrok a haverokkal inni vagy meccset nézni és nem volt ebből semmi probléma. Én sem problémáztam, amikor a lány a barátnőivel csinált valami csajos programot.

2018. ápr. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem minden lepeserol, csak nagyvonalakban a napjarol. Szerintem ez eleg normalis dolog. Mondjuk nalunk az ilyen evi max 1-2 alkalom, hogy nem egyutt vagyunk epp 1-2 oranal tovabb.
2018. ápr. 19. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez gyerekes és primitív dolog. Mármint az, ha valakik egész nap csetelgetnek meg hívogatják egymást, mert egyedül létezni sem tudnak és nemis bíznak a párjukban. Én most távkapcsolatban vagyok, esténként szoktunk beszélni, napközben max egyszer-egyszer, ugyanis munka + egyetem alatt nem fogok pötyörészni és ő sem. Tekintve, hogy távkapcsolat, soha nem tudhatom, hogy igazából hol van, de bízok benne és nem fogok olyan dolgon idegeskedni, amire amúgy sincs befolyásom😀
2018. ápr. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi 100%-ban megbizunk egymásban, nem csak egy párt alkotunk, hanem egyben legjobb barátok is vagyunk a barátnőmmel, így az őszinteség nálunk alap dolog, ezért féltékenység nincs bennünk, ebből a szempontból nem logunk egymás nyakán állandóan és nem vonjuk egymást kérdőre, hogy hol volt, kivel, miért stb. Persze ha napokig nem adunk egymásnak életjelet természetesen keressük egymást, hogy minden rendben van-e, normális keretek között (egészséges szintig lévő aggodás)
2018. ápr. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért a “minden lépéséről tudni akartok”, és a “nem érdekel hol van mit csinál” között van ám egészséges átmenet is.

Természetesen nem számol el minden lépésével, meg is őrülnénk (igen, én is), ill. nyilván nem hívogatjuk egymást, amikor tudjuk, hogy pl. barátokkal vagyunk... de ugyanúgy természetes, hogy érdekel, hogy hol van és mit csinál. Fura lenne, ha nem.

Szóval az arany középutat képviseljük, szerintem ez a normális.

2018. ápr. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Meg is őrülnék, ha a napom minden percéről be kéne számoljak valakinek.
2018. ápr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudjam, hogy jól van, meg hogy szeret, meg nap végén szeretem meghallgatni milyen volt a napja, szimplán, mert fontos nekem, hogy van/mi van vele. Távkapcsolat ez is.

31/f

2018. ápr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi bízunk egymásban. Nagyjából képben vagyunk, hogy hol van a másik, hogy ne aggódjunk, de nem hívogatjuk egymást. Nincs számonkérés, gyanakvás, nyomozgatás.
2018. ápr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!