Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek ez rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ez rendben van?

Figyelt kérdés
Ha a pártok elmenne masszőzhöz, mert ti nem masszírozzátok meg. Igazán nem is a masszázs a fontos annyira, hanem az érintés. Nem arról van szó, hogy egyfolytában kérem, meg élvezkedek, hanem arról, hogy jól esne egy kis törődés, ami megritkult mostanság, ezen formája, fél év alatt egyszer volt (én adtam neki számos alkalommal). Nem prostihoz mennék, vagy ilyesmi, csak simán dögönyözne meg már valaki.... első sorban ezt tőle esne jól. Szerintetek megsértődve, ha elmennék?
2018. ápr. 19. 07:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, ha megsőrtődik? Ha annyira fontos lenne neki, akkor törődne veled...
2018. ápr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Engem érdekel :D. Amúgy nem rosszból kevés a törődés, csak nem egy helyen lakunk és suliba is jár.
2018. ápr. 19. 08:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt neki, hogy be van állva a hátad és szeretnéd meassziroztatni. Remélem, hogy nem erotikus masszázsra gondolsz, hanem normálisra.
2018. ápr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már őt is így kértem, de valahogy sosem. Persze, hogy nem erotikusra. Még szakszerű se kéne, hogy legyen csak.... áhh... jól esne bármi, de az nem ugyan olyan.
2018. ápr. 19. 08:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el akkor. Ez tök átlagos dolog sokan járnak masszörhöz. Ha ezen megsértődik akkor elég gyerekes lehet.
2018. ápr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak mondom megkérdem, ebben a mai világban már semmi nem biztos :)
2018. ápr. 19. 10:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha masszázst szeretne, én már alapból elküldeném egy masszőrhöz, mert fogalmam nincs arról, hogy hogyan kell ilyesmit "szakszerűen" csinálni. Magamtól pedig megkérdezném, hogy minek is vagyok kapcsolatban, ha már arra is képtelen vagyok, hogy hozzáérjek a páromhoz. Egyébként szerintem hosszú távon jobban jársz, ha nem masszőrhöz mész, hanem keresel egy olyan nőt, aki szeret.
2018. ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, teljesen oké elmenni masszíroztatni, viszont az nem, hogy nem cirógat, ölelget csak úgy.
2018. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!