Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendben van az, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van az, ha valaki többek közzött azért megy országúti biciklizne, hogy az önbizalmát turbózza vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szerintetek fair hogyha azért is megy biciklizni mert a férfiak reakcióit szereti nézni? Sokan megnézik, minimum 2-3x rádudálnak, van aki még cifrábbat is csinál, pedig a csaj nem kihívó, sima biciklis uniform, de mióta észrevette a reakciókat mégjobban szeret biciklizni, sőt egyenesen fétise lett az emberek reakciója rá. Önbizalma van magához való, de kinek ne esne jól

18N



2018. ápr. 7. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is bicózom és ha elteker egy jó csaj, akinek még a popija is bejön szoktam csalni a tempómmal és lassítok a kedvéért, hogy mögé kerülve sasoljam a popsiját :D
2018. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia:))

Nem vagy egyedül:))))

Most vett, egy ismerős, direkt ezért bicajt:)))))

2018. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
😂😅
2018. ápr. 7. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Rendben van, csak legyen rikítóban, mert tököm tele van a „bújkáló” országúti bicajosokkal 😃
2018. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gábor19... ***** válasza:
De rendben ám😄 juhh engem is be tudnak indítani a bicajos csajok, főleg amikor pucsítanak a nyergen, ahww ilyenkor úgy lennék annak a nyeregnek a helyében😍😍
2018. ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!