Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Kezdenétek szexkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kezdenétek szexkapcsolatba tapasztalatlan, szűz sráccal?

Figyelt kérdés

18-27 év közötti.

Nincs tapasztalata nőkkel, a testalkata sovány de dolgozik rajta, arc szubjektív

Csak szex, semmi más.


2018. ápr. 19. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%

1. A lányok nem olyanok. (kac)

2. Ha olyanok is lennének akkor sem kezdenének tapasztalatlan sráccal.

3. Ha kezdenének is, akkor csak valami nagyon jóképűvel.

2018. ápr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
SENKIVEL nem kezdenék CSAK szexkapcsolatba, az annyira megalázó dolog!
2018. ápr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Egyszer, mikor nagyon elegem volt, gondoltam, belemegyek egy kalandba, hogy talán az kizökkent a holtpontról. Hát az lett a vége, hogy nem tudtam megtenni. Szóval nem, sem szűzzel, sem mással. Próbáltam, nem megy, nem ilyen beállítottságú vagyok. Pedig semmi kötöttség nem is akadályozott volna.
2018. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Bár én is szűz vagyok, szerintem szexkapcsolatba pont tapasztalt emberekkel keveredik valaki.
2018. ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Abszolúte hidegen hagy, hogy szűz-e, mennyi idős, hogy néz ki, senkivel nem vagyok kíváncsi szexkapcsolatra, semmi értelmét nem látom.

23L

2018. ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Senkivel nem mennék bele szexkapcsolatra. Nekem az nem adna semmit, amire szükségem van (pl. érzelmek, törődés, megbecsülés, támogatás stb.), szóval semmi értelme nem lenne.
2018. ápr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Nekem a szexkapcsolattal nincs bajom. Két felnőtt ember, mindketten ennyit akarnak, nyílt lapokkal.

De nem szűz pasival!

Annak semmi értelme, hogy csak szex van, az meg pont xar. Nekem már komolyabb elvárásaim vannak az ágyban, nem elég, ha elméletben tudja, hova kell betenni.

2018. ápr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem.. az pont a szexről szól, a minőségiről és a tapasztalatról.
2018. ápr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!