Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajj, hogy emésszem meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajj, hogy emésszem meg, hogy nem én vagyok az egyetlen lány/nő a barátom életében? És nem, nem az anyjáról vagy valamiféle tesóról van szó.

Figyelt kérdés

Van ez a lány a barátom életében. Barátok, de annál sokkal több. Húga helyett húga. Elvileg a barátom régen nagyon vágyott kistestvérre, és a szülei egy csomó ideig komolyan fontolták, hogy örökbe fogadnak egy kislányt. De aztán egy bizonyos baba kislányt valaki más fogadott örökbe, és ezt követően inkább letettek a dologról.

És aztán valahol találkozott ezzel a korban pár évvel fiatalabb lánnyal, és haverkodni kezdtek, már egész fiatalon. És ez a barátság mindig is megmaradt, de sokkal több van köztük barátságnál, gyakorlatilag testvéri szeretet. 1000%-ig biztos vagyok benne, hogy a legjobb haverjainál is fontosabb neki ez a lány.

Meg mindig védelmezi, a széltől is óvja. Anyagilag is úgymond támogatja, pl. simán vesz neki ezt-azt, amire a lánynak úgy nincs pénze. Hisz még nincs rendes keresete, és ha a lány kinéz valami táskát, cipőt, valamit, csomószor a barátom megveszi neki. Ha valami panasza van, a barátom mindenáron megsegíti, pl. panaszkodott, hogy ez a Fekete párduc ami most van/volt a mozikban, meg akarja moziban nézni, de mindenki látta, vagy pedig nem érdekli, egyedül meg nem akar moziba menni. És a barátom beült vele megnézni, pedig már látta velem kettesben, és nem igazán tetszett neki. Csak az ő kedvéért végigülte, és 2X fizetett egy olyan jegyárért, amiért az 1X-i árat is sajnálta. (Sőt, ha a lányt meghívta, akkor 3X. :D)

De mindez amúgy még teljesen oké is lenne, ha! Ha szimpi lenne a lány, jóban lennék vele, és legalább egy kicsit, épp csak egy kicsit kevésbé lennének szorosan. De nem, egyáltalán nem szimpatikus, és én sem neki. És lazán fúr engem. Kérdezgeti a barátomat, próbálja elültetni a bogarat a fülébe. Szted tök oké, hogy a barátnőd problémázik amiatt, hogy átetted a kulcsát? Biztos vagy benne, hogy a barátnőd és a haverja közt nincs semmi több? (Ráadásul ez utóbbit bagoly mondja verébnek, ők sokkal szorosabban vannak, mint én a fiú haverommal.) Biztos, hogy jó ötlet a barátnődet is elhívni? Sztem csak udvariasságból mondana igent. Stb...


2018. ápr. 19. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez nem fér bele akkor szakíts. Hogy miért ez a tanács? Mert a leírásodból is üt, h a párod a csajt nem fogja kiutálni az életéből miattad. Plusz nekem nem is kellene olyan férfi, aki nem állna ki mellettem.
2018. ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy nem áll ki mellettem. :P
2018. ápr. 19. 14:45
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Ja, és biztos vagy abban is, h ha esetleg közted meg a csaj között kellene választania, akkor téged választana?
2018. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Én az alattomos utat választanám.


A mondás szerint tartsd magadhoz közel a barátaidat de az ellenséged még közelebb!

Én abszolút átmennék "nővérkébe". Mindig mézes-mázos lennék hozzá, kedves lennék vele. A "húgicámá" tenném és ajnároznám szinte megfolytanám a "törődésemmel". Meg burkoltan szúrkálódnék vele. Elhívnám vásárolni mikor ruhát vesz és leszólnám hogy mennyire kövéríti a gönc. Ha együtt ennék megjegyezném milyen szerencsés, hogy neki nem kell gondolnia az alakjára/egészségére... van egy csomó apróság amivel szúrkálni lehet nyílt támadás nélkül. A nők ilyen szempontból könnyű célpontok.


1x a volt páromnak is volt egy közeli lánybarátja aki abnormálisan ki akarta sajátítani (viszont járni nem akart... nem is értem). Rátelepedtem. Sírva menekült.

2018. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4es!

Ezzel meg nekem is jó ötletet adtál.


Amúgy nem vagyok biztos benne, hogy a csaj bátyjaként néz rá! Te sem legyél benne biztos! Az ilyenek nagyon alattomosak. Na meg szerintem férfi-nő közt ilyen fajta kötelék nem tart örökké, hogy csak barátok vagy csak testvéreként tekint rá. Egy ideig ja. Szerintem ennyire még ha édes testvére van valakinek sem vannak ennyire egymásban, mint ők!


Remélem amúgy veled is beül 10 milliószor ugyanarra a filmre!


Én nem nézném jó szemmel. Nem hiszek az ilyenekben.

Ha szóba kerül amúgy a pároddal ez a csaj, hogy milyen veled, mit mond? Mert szerintem ha tényleg testvériséget érezne, akkor jóban szeretne veled lenni! Mert a testvérek általában jót akarnak a testvérnek. (Általában, mert a párom édeshuga is ott tesz tönkre ahol tud - hát ő nem egy normális ember mondjuk... mert aki ilyen, az nem az.)

2018. ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy köztem és a fiú testvérem között igazán szoros a kapcsolat, sok mindent megosztunk egymással, tényleg kisegítem pénzzel, ha épp rászorul, de ez nem egy új táska, hanem mondjuk orvosi költség, mert az valóban egy szükséges összeg, ha nincs pénze, az új táska nem. De nem vagyunk összenőve, pláne nem ilyen nagyon, hisz az testvérek között szerintem már beteges lenne.


Ebből következően, köztük se testvéri a viszony, csak valami fura parazita kapcsolat, aminek se eleje se vége, de harmadik személynek nincs benne helye. Ugyanolyan mint az anyuci pici fia.


Én az ilyet vágnám ki az ablakon, a saját időmet fontosabbnak érzem, minthogy játszmázzak egy ingyen élő kiscsajjal. Vannak normális férfiak is.

2018. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Apukadnak van ilyen baratosneja? Nincs es nem veletlenul.

Ha lett volna anyukad elturte volna? Nem es nem veletlenul. Amit a szuleid kapcsolataban betegesnek ereznel azt a sajat kapcsolatodban se turd.

Szerintem hagyd ezt a sracot es figyeld meg egyszer ugyis osszejonnek.

2018. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Minden választ köszönök, kivéve az első párat.
2018. ápr. 19. 17:34
 9/9 anonim ***** válasza:
A 4-es ötlete nagyon jó! Én is így csináltam, mostanra évek óta nem láttuk a csajt. Nálunk annyiban volt más, hogy ő amúgy nyomult a férjemre, és így lttwm ellőtt, hogy elárulja magát. Bejött, le lett koptatva végleg.
2018. ápr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!