Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kellene nyitni felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene nyitni felé?

Figyelt kérdés

Ma motorozás közben, egy közelben lévő kisebb város felett láttam, hogy nagy fekete füst gomolygott, így elmentem arra, és megnéztem, mi lehet az. Nagyon sokan nézték, ahogy a tűzoltók oltották a tüzet a szántóföld közepén.

Ahogy mentem az úton, az út szélén megpillantottam egy gyönyörű szép, szőke hajú, nagyon aranyos lányt. :))) Bukósisak alatt vigyorogtam, mint a töklámpa, annyira bámultam, hogy egy picit ő is elmosolyodott. :)

Aztán amióta hazajöttem kutatom a facebookot, abban a városban lakó ismerőseim ismerőseit, és meg is találtam.

Mit írhatnék neki? Van ötletem, csak kíváncsi vagyok a tiétekre is. :)


2018. ápr. 19. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha engem valaki így letámadna, pszichopatának néznèm, és azonnal tiltanám. :)
2018. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Talán...benned is bujkál egy kis pirománia?

Vagy.

Szereted, ha perzsel?


Ne hidd azt, hogy viccelek. Ne.

2018. ápr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

"Szia! Mi lenne, ha nem csak néznénk a tüzet, hanem köré is gyűlnénk?"


Na jó, nem, ez tré. :DDDDDD Hallod-e, te valami cukrosbácsi lehetsz.

2018. ápr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézd, ha konkrétan leírnád, h megpillantottál gyönyörű szöke hajú lányként az útszélén..(khmm), és annyira megragadott a látványom, h megkerestél, akkor egyrészt röhögnék, mert a külső leírás egyetlen egy része sem stimmel, másrészt nem szoktam ácsorogni az útszélén sem, de értékelném az őszinteséget meg a humort, szal, én biztos visszaírnék. :)
2018. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki ezt: "Emlékszel arra a tűzre a szántóföld közepén? Pont olyat gyújtottál a szívemben." :D
2018. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
90%

Ő volt az?


[link]


:D

2018. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát, hogy ne tűnjek pszichopatának, pont ezért gondoltam, hogy adtok egy kis támpontot, hogy mivel nem tudnék annak tűnni. :) Utálok tolakodó f-sz lenni.

Egyébként nagyon poénosak vagytok, jót nevettem a hozzászólásokon :))) :D :D :D Azért remélem kapok komoly választ is! :)

2018. ápr. 19. 23:19
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerűen írd le neki, hogy miért keresed. Engem már az mosolyogtatna, hogy valaki arra szánta az idejét, hogy kutasson utánam, mert még akart találni. Hátha szerencséd lesz. :) Veszítenivalód biztosan nincsen.
2018. ápr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!