Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meguntam a férfiakat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meguntam a férfiakat és semmit nem érzek már irántuk, akkor érdmesebb lenne a nők felé nyitni?

Figyelt kérdés

Sok kapcsolatom volt már, ilyen is olyan is, és belefáradtam. Meguntam az egészet. Unalmasnak találok mindent egy kapcsolatban.Nem tud megmozgatni a férfi. Szingli is voltam sokáig, azzal nem volt problémám. Kérdésem, hogy ha nem vagyok leszbikus, akkor is kezdjek nőkkel?

28N



2015. jún. 20. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
próbáld ki és megtudod, mi nem tudhatjuk te mit élvezel
2015. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha biszex, vagy akkor végül is miért ne ?
2015. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok biszex, nem vonzódok a nőkhöz. Talán csak kiváncsi vagyok. A férfiak meg nem mozgatnak már meg. Meguntam őket.
2015. jún. 20. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:
En is lassan a nokfele hajlok mert annyit csalodttam mar a ferfiakban hogy nem tudok jot gomdolni roluk.....neharagudjatok meg de igy erzem.Gondolkodttam hogy kiprobalom egy novel de meg varat magara a vegkifejlet.
2015. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt valaha orgazmusod?
2015. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Volt. De nem teljesen szexuális eredetű az indittatásom. Egyszerüen nem érdekel az aktuális pasim élete. Mit csinált aznap, munkája, haverjai. Nem vagyok rá kiváncsi bárki is legyen az.
2015. jún. 20. 20:34
 7/8 anonim válasza:
9%

Persze tudjuk,hogy megy ez.

Mi férfiak milyen gonoszak vagyunk.

Aztán kaptok egy kocsit meg egy bundát és rögtön szerelmesek vagytok.

2015. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

"Egyszerüen nem érdekel az aktuális pasim élete."


Ez esetben nem a férfiakban van a hiba. Inkább egy pszichológussal kéne kezdened... szigorúan szakmai alapon, mert te vagy az, aki alkalmatlan párkapcsolatra. Nővel is, férfival is.

2015. jún. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!