Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A társkeresős lányok csak k....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresős lányok csak k. ni akarnak valami adonisszal? Mennyi ilyen lehet? Fura ez a "világ" . Mit gondoltok erről az egészről?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 20. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Pont ez az, hogy nem akarnak. Sokan csak szórakozni járnak fel, vagy talán maguk sem tudják, miért.
2018. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, ki akar dugni kivel, nem olyan érdekes ez, hogy ezen leálljak töprengeni.
2018. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem jellemzően. Ezt számtalan PUA letesztelte már, az a kevés szép nő aki társkeresőn van, az a legnagyobb Adoniszoknak sem ír vissza, csak ego-t növelni van fent. A csúnya kövér lányok között persze előfordul, hogy viszket a puncija és nála kategóriákkal jobb pasival akar dugni. Azt hiszem a társkeresőkön uralkodó masszív férfitöbblet miatt ennél jobb helyet nem is találhatnak a partnerkeresésre a dagi nők, mivel minden nőre 10 pasi jut neten.
2018. ápr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Vagy kurni vagy kapcsolatot, de igen.
2018. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
igen. De nem csak ők. A média "hercegnőket" termel :(
2018. ápr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jah ez az ego növelés igen, azt veszem észre, ha bár éőben is lepattintanak, mégis kedvesebbek a nők.Azt hiszem, hogy a net valami nitrót adott a lányok alá... felraknak valami overmake képeket, és akivel randiztam, az ilyen gyorséttermi étel képen véesz valóság szindróma, mondom a kifejezés teljességének igénye nélkül...
2018. ápr. 20. 22:48
 7/10 A kérdező kommentje:
oké elbasztam, a nyelv szakéertőket még várom, a kérdést is lepontoznák! :D
2018. ápr. 20. 22:50
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Egy adoniszt akarnak, aki belsőre is tökéletes és csak értük él. Ha rosszfiú, akkor miattuk változik meg.
2018. ápr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tinder tapasztalatom van csak pár évvel ezelőttről.

Vannak a tényleg adoniszok, velük 99%-ban csak lebeszéltem egy randit, ittunk egy sört és felmentünk valakihez. Volt, akikkel többször is találkoztam, sőt a mai napig jóban vagyunk.

Ellenben a mostani barátom pl. (aki életem szerelme), elsőre egyáltalán nem tetszett külsőre. Még az adoniszokkal kefélős fázisomban ismertem meg, de miért ne alapon randiztam vele is, szokásos igyunk meg egy sört aztán lássuk meg. Hajnalig tartó beszélgetés lett belőle, ennek 3 éve, most költözünk össze.


Teljesen rendben van a dolog egyébként, adjanak magukra a férfiak is, legyen egy kis verseny.

2018. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, nagyon korrekt és őszinte nő vagy, több ilyent szeretnék látni!
2018. ápr. 21. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!