Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van lány aki meg bírná állni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van lány aki meg bírná állni, hogy ne szőrtelenítsen különösebben? Természetesen kapcsolatban

Figyelt kérdés
nem fogok rányomulni senkire csak érdekel :)
2018. ápr. 21. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol ne? Az intim szőrzetem úgy hagynám, ha a párom kérné. De a hónaljam, és a lábam mindenképp szőrtelenítem.
2018. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Csak a lábamat szőrtelenítem mert az zavar ha harisnyában vagyok. Egyébként meg a természetességet szeretjük mindketten.
2018. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Persze. Nagyon orulnek, ha a tarsadalom leszallna errol a szortelenites maniarol.
2018. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Egyedül a nemiszervemnél zavar ha szőrős. De pl a lábamat meg a hónaljamat simán hagynám szőrősen.
2018. ápr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg. A párom sosem csinált belőle ügyet, ha szőrös voltam.
2018. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem, én nem bírnám megállni, mert egyébkéntis magam miatt szőrtelenítek, mert így érzem jól magam, nem mások miatt.
2018. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pedig a fazon az külön izgató. Hónalj, láb az oké.

31/f

2018. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!