Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kérdést tennél fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kérdést tennél fel annak az embernek, aki hiányzik?

Figyelt kérdés
Legyen ex, reménytelen, be nem teljesült szerelem, akármi..

2018. ápr. 21. 21:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Miért az az információ tőlem, ami miatt az érdeklődésed alábbhagyott, eltűnt?
2018. ápr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
69%
Meg vagyok róla győződve és úgy érzem, te is úgy szerettél engem, mint én téged. Ez pedig nagy szó. Tudom, jelenleg boldog vagy és nagy örömökben van részed, de ennek ellenére érezted valaha úgy, hogy a rossz utat választottad?
2018. ápr. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
53%
Miért kell ilyen korán aludnod menni? :D (Itt fexik mellettem.)
2018. ápr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
76%
Szopol-e boré?
2018. ápr. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Eszedbe jutok e ?
2018. ápr. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
59%
Azt kérdezném tőle, hogy hogyan van. Engem nem érdekel, hogy gondol-e rám, elfelejtett-e. Én tudom, hogy őt nem, úgyhogy elég ha megtudnám, hogy hogy van, hogy érzi magát.
2018. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!