Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van (itt) nő aki nem hozza ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van (itt) nő aki nem hozza ki a maximumot a külleméből?

Figyelt kérdés
Férfiként ilyen vagyok és pont nem érdekel ki mit mond rá..lehetnek hűha férfi is de a fél perc alatt elkészíthető verzió is elég a boldogsághoz
2018. ápr. 23. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
31N, gyönyörű arcom van, és sok pénzem, jarhatnek szemelyi edzőhöz, lehetne pothajam, legmárkásabb ruháim. De valahogy nem érdekel, így is elégedett vagyok magammal és boldog vagyok, a kapcsolatban és egyénként is.
2018. ápr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen pl. én is, de szerintem sokan vagyunk még így.
2018. ápr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

En.

Bar nem teljesen ertem mire gondolsz.

Eszemben sincs muhajat, mukormot, muszajat, muszempillat csinaltatni. Nem kenek magamra ket kilo sminket es nem ugy oltozom, mint akinek a sarkon van a munkahelye.

2018. ápr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Sok nő van ezzel így...egy bizonyos szintig szerintem teljesen érthető és elfogadható...csak akkor van baj, ha egy nő / férfi teljesen leereszt, jön az ahogy esik úgy puffan, minden mindegy, és lassan átcsap igénytelenségbe.
2018. ápr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Én igyekszem mindig a toppon lenni.

De nem műhajjal meg ilyenekkel. Csak adok az öltözködésemre,meg általában kicsit sminkelek. Viszont nekem is vannak napjaim amikor úgy vagyok,hogy nah,nem érdekel,ma elég egy kis szempillaspirál.

A másik meg az edzés dolog,bár tornázom,de nem vagyok hajlandó nyúlkaján élni.

2018. ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sminkelek és nem járok edzeni. A páromnak így tetszem. Ő sem fitt egyébként és nekem is így tetszik, nem akarom megváltoztatni.
2018. ápr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit értesz ez alatt. Lehetnék 5-6 kilóval vékonyabb, lehetne minden nap tökéletesen belőtt séróm, lehetne tökéletesen kimanikűrözött körmöm és így tovább. De nincs :D
2018. ápr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En inkabb szeretnek annyi onbizalmat mint az elso valaszolo! :D
2018. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!