Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Álszent lennék ha csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álszent lennék ha csak azért nem álltam le hozzá, mert drága autója volt?

Figyelt kérdés
Ma ahogy voltam kerékpározni, rámdudált egy gondolom elég drága autós söfőr, rólam tudni kell, hogy ha valaki dudál vagy int akkor én is visszamosolygok kedvesen, semmi szándékkel, és ennek az úrnak is visszamosolyogtam, és kb az első benzinkút előtt leállt és direkt engem várt, de ahogyan oda értem megmagyaráztam neki, hogy nem azért mosolygok vissza mert akarok valamit. De jól nézett ki a pali, és gondolom tehetős, de nem akartam csak azért megállni mert 'drága' 😁 volt, meg nyilván sportoltam. ja és Pest megye

2018. ápr. 12. 18:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%

"ja és Pest megye"


?

2018. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ott történt
2018. ápr. 12. 18:12
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Próbálom értelmezni...


Tehát pest megyéből vagy, fontos számodra a sport, az, hogy ráddudáltak valószínűleg mert még jól is nézel ki (de lehet, hogy elsőbbséget kellett volna adnod) de maradjunk az első verziónál, továbbá figyeljetek férfiak mert nekem nem számít az, hogy ki milyen gazdag. Ez egy fontos tulajdonságom ugyee? Ui..: Ennek megfelelően írhattok priviben :)

2018. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem álszent vagy, hanem ostoba. Minek foglalkozol ezzel a dologgal már? Bánt, hogy kihagytad a lehetőséget? Ha nem, akkor felejtsd már el...
2018. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
De kit érdekel, hogy hol történt? Vagy azt várod, hogy majd itt rád talál a mercis/audis lovag?
2018. ápr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Senkit se érdekel, gondoltam odaírom, hogy nem valahol az isten háta mögött történt ahol nem látok sok ilyen autót. Nem audis vagy mercis volt
2018. ápr. 12. 18:30
 7/17 anonim ***** válasza:
45%

Most azt varod, hogy simogassuk meg a fejed? Hogy jajj de jo no vagy nemet mondtal egy tehetos pasinak.....

Hat jol van.


Buuuuuksiiiiiii kutyuuuuus na ki a joo kutya...ki a jooo kutya....IGEEEEEN....te vagy a jo kutyaa...tessek itt a jutalomfalatod.

2018. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ennyi esz egy helyen.... nem azert allt meg, mert le akart nyugozni az autojaval, hanem mert belementel a flortbe, igy nyilvanvaloan azt hitte, hogy te is akarsz vele legalabb beszelgetni... istenem.
2018. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

Első miért lett lepontozva? :D

Nekem is ez jutott eszembe, hogy miért emeli ki, hogy Pest megye.

2018. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Általában tudok érdemben válaszolni a kérdésekre, de ez teljesen értelmetlen.
2018. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!