Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet lenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet lenn Budapesten MGTOW gyűlésket tartani?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné : [link]


Magyar anyag még kevés van róla. Viszont elképesztő sebességgel terjed a MGTOW mozgalom, egyre több férfi jön rá hogy erre az életútra lépne.


Szerintem jó ötlet lenne gyűléseket tartani, kis közösségeket szervezni helyi szinten.


Ez nem egy nőgyülölő ideológia, viszont hatásos és csattanós válasz a feminizmusra.


Mit gondoltok?


2018. ápr. 24. 13:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
57%
És mit akarnál ezeken a gyűléseken csinálni? Közösséghez ott van a sport, vagy annak nézése a kocsmában, esetleg egyéb hobbi, ahova nem hívtok nőket.
2018. ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
52%

Azt hogy nem tudom mi a szar ez, de nem is érdekel.


Úgy gondolom mindenkinek a saját életét aszerint kell élnie ahogy az neki jó. Nekem megvannak a saját véleményeim a dolgokról, emberekről. Nem ítélek el senkit, nem akarok meggyőzni senkit, meghagyok mindenkit a maga kis világában. Miért? Mert senkit nem lehet meggyőzni mondjuk arról hogy nem a helyes úton jár. Amúgy is relatív, kinek mi a helyes út...

Nekem nem kell senki hogy megmondja mi nekem a jó. Én tudom mi az és aszerint élek.

Ha neked ez jó irány akkor fogj bele, járj ilyen társaságba vagy szervezz egy ilyet. Különösebben senkit nem fog meghatni, mint ahogy a feminizmus hülyeségek sem.

Hangsúlyozom valóban nem tudom mi ez, nem akarom leszólni, lehet vannak benne értelmes dolgok, jó dolgok, de ne más mondja meg hogy neked mi legyen a jó!

F35

2018. ápr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
33%
Az, hogy nem kívánok részt venni ebben a nevetséges gender háboróban.
2018. ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
57%

Szóval, annyira önálló f-szikák vagytok, hogy csoportba kell verődnötök? Szupi!

Amúgy, nem gondolok semmit, lesz*rom az összes ilyen felcímkézett életstílust férfi és női oldalról is, meg az ilyen idiótákat, akik mindenképp be akarják magukat kategorizálni, mert az annyira trendi és nagyvilági, juj.

2018. ápr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
63%
Jó ötlet, már csak azért is, mert nagyon sokan nincsenek tisztában azzal, hogy ez micsoda is valójában, és tévesen nőgyűlöletként, "gender háborúként" értelmezik? Pedig nem az! Ebben kellene a felvilágosítás, meg hogy a férfiak ne ugorjanak bele az állandó punci reményének kevéért olyan zsákutcának tekinthető dologba, amiből a társadalom segítségével csakis vesztesen jöhetnek ki, míg a nők legtöbbször győztesen, anyagilag mindenképpen. Fontos lenne megismertetni a férfiakat a női "shit test"-ek fondorlatos tulajdonságaival, amikkel nagyon könnyen kelepcébe lehet csalni az esztelenül farkuk után rohanó férfiakat. Viszont az is lényeges, hogy a dolog ne menjen el a nőktől való tartózkodás, a nőkről való lemondás szintjére, mert ez legalább akkora ostobaság lenne, mint megnősülni. A mgtow nem az önmagunk megszívatásáról szól, hanem hogy minél probléma mentesebbé tegyük a saját életünket, de az élvezetekről ne mondjunk le. Ha effajta gyűléseket tartanál, az jó ötlet. Na rajta...
2018. ápr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
58%

"Ez nem egy nőgyülölő ideológia, viszont hatásos és csattanós válasz a feminizmusra."


Szoval ha nem szolgal ki egy no es nem fogad el felette allonak, akkor inkabb maradsz egyedul.

Te aztan most nagyon visszavagtal nekunk 😂

2018. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
43%

Balázs az MGTOW nem az,hogy nőt elnyomjuk hanem,hogy felépíted az életed,sikeres vagy amihez a nő csatlakozhat.

Tehát teljes az életed nem vagy needy,van egy vonzó életed ami beszippantja a nőt.

Ez a piros pirula lenne,ami PUA-t kiegészíti.

2018. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
86%

Az MGTOW azt jelenti, hogy egyes férfiak tudatosan és szabad akaratukból kilépnek a párkapcsolati "piacról" és inkább más dolgokra koncentrálnak (karrier, hobbi, önmegvalósítás stb.). Ettől függetlenül laza kapcsolataik sokaknak vannak és csak a monogám kapcsolatok, főként pedig a házasság gondolatát vetik el.


Az MGTOW-ot ne keverjük össze azokkal a gyk-s megkeseredett szüzekkel, akik mindezt kényszerből tennék meg.

2018. ápr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem kezdetnek az is elég lenne, ha elköltöznél anyádtól és keresnél munkát, hogy a saját utad járhasd, és ne egy nőtől függj.
2018. ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
8%
9: Egyedi gondolataid nincsenek, csak előregyártott sablondemagógia?
2018. ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!