Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan férfi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi aki barátkozik a MGTOW-al?

Figyelt kérdés
számomra egyre szimpatikusabb az a fajta életmód, én tanulmányozom egy ideje.
2018. ápr. 16. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Én egyvalamit nem értek. Az MGTOW ugyebár azt takarja, hogy "Men Going Their Own Way", vagyis a "saját útjukat járó férfiak". Egy férfi nem járhatja a saját útját úgy, hogy barátnője is van? :D
2018. ápr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Elköltözöl anyukádtól és keresel munkát, hogy eltartsd magad? Épp ideje!
2018. ápr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Egyre több. És ha nem is gyártanak hozzá külön ideológiát, rengetegen kiábrándulnak a nőkből 25-30 között, és rájönnek, hogy számukra nem tudnak semmit sem nyújtani. Sok ilyet ismerek. Ezért van az is, hogy a társkeresős női adatlapok nagy részén bemutatkozás helyett a szokásos hiszti megy: miért csak szexet akarnak a férfiak. Másra csak azoknak kellenek, akiknek már minden mindegy.
2018. ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Jaja, a saját útját járó férfiak. Az nem számít, hogy az az út körbe van kerítve az önbizalomhiány, a szociális fóbiák és a kommunikációs készségek hiányának villanypásztorával. Ez az MGTOW kb olyan, mintha a vágóhídi marha mondaná, hogy "én úgyis erre akartam menni".
2018. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

A barátom egy nagyon jó barátja hitegette magát vele egy ideig, aztán egy vacsora végén, mikor már csak hárman voltunk nálunk bevallotta, hogy nagyon irigy ránk.

Ő 28 éves, diplomás, piszok jól kereső programozó, de nem bírt megtartani egy nőt fél évnél tovább, de még a nagy, saját lakásába sem bír összehozni egy olyan vendégséget, amilyeneket mi 20-23 évesen a 30 négyzetméteres albérletünkben szoktunk tartani.

2018. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

4: Ez nincs így. Csak így persze kényelmesebb élni, mert így nem kell szembesülni vele, hogy nem is létezik az a híres "gyakoris pasi", amivel nyugtatgatjátok magatok, és hogy az itteni mércével nézve minden pasi nőgyűlölő.

Soha senki nem mondta (rajtad kívül), hogy ez egy ideális állapot, hogy ezek a férfiak erre vágytak. Arról van csak szó, hogy ez még mindig messze jobb, mint amit egy mai nő tud/akar nyújtani.

2018. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6#

Mégis honnan tudják ezek a szerencsétlenek, hogy mit tud kínálni egy mai nő, ha kb még nem is beszéltek nővel? Itt egyszerűen csak arról van szó, hogy ezek a "férfiak" egy nőnek sem kellenek és ezzel a baromsággal vígasztalják magukat, hogy ők választották az egyedüllétet. Nem véletlen, hogy ez a szerencsétlen is sorra írkálja ki a kérdéseket amikben azon virnyog, hogy nem kell a nőknek.

Az is érdekes, hogy a férfiak nagy része képes értéket találni a mai nőkben.

De mondjuk abban igazatok van, hogy a hozzátok hasolóknak nem való a párkapcsolat. Ha valami nem sikerül akkor rögtön hisztizni kezdtek és a másikra mutogattok anélkül, hogy előtte magatokba néznétek. Nem is csodálom, hogy így senkinek nem kelletek.

2018. ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: Fuss neki még egyszer, mert úgy látom, hogy egyetlen soromat sem sikerült értelmezned...
2018. ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy vagytok vele kedves sorstársak, de én szerencsésebbnek érzem magam, mint mikor még párkapcsolatosdit játszottam manginák által értékesnek tartott hölgyekkel.

Azok voltak ám a magányos idők ... amikor 4 napig hiába hívtam ;( ... de azóta minden megváltozott, mert azt az időt amit a jött-ment nőstényekre fordítottam, most fordíthatom a barátaimra, barátnőimre (beza, nőstény barátaim is vannak) ... persze csak mutogatással tudunk kommunikálni, mert még nem is beszéltem nővel (sic!). ... Az mgtow-knak most vagy nincs anyjuk, vagy az anyjuk nem nő, vagy mutogatással ... ? Vajon melyik lehet #7-es?

Ez a magatokba nézés amúgy jó duma, te, nem ismered a Tóth Juditot? Neki voltak ilyen frappáns, mélyen szántó gondolatai amikor azt próbálta magyarázni, miért is jó a kapcsolatunknak az, ha félre... ... nem volt jó, de az én hibám, hamu a fejemre. :D Majd magamba nézek, ha két projekt között lesz némi szusszanásnyi időm ... addig is marad a sírás [link]


Kedves kérdező!

Van. Sokan vagyunk, de nem vagyunk elegen. Mindenki hozzon ... ja, ez nem az a szöveg. Ne tanulmányozd, ugorj bele fejest, úgy a buli. Majd idő közben megnézed hogy csinálják mások, de igazán csak akkor fogod érezni, ha a sajátod, te építed fel. Ne másokat majmolj, a saját utadat találd meg. Fogadd meg #2-eske azon tanácsát hogy eltartod magad, oszt uccu neki. Az elköltözés anyucitól nem feltétel (csak tanulj meg hozzá beszélni, mert ha apáddal beszélsz, még azt hiszi hogy pikkelsz rá), gazdaságosabb ha több ember tart fenn egy háztartást, már ha a fenntartásban egyenlő -nem feltétlenül anyagi- részt vállalnak.

Sok sikert!

2018. ápr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!