Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exem az új barátnőjével ugyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem az új barátnőjével ugyan azokat a dolgokat csinálja amit velem. Ezt tudja, hogy én is, és az előttem lévő exe is látja. Mire jó ez?

Figyelt kérdés

Az új csajnak és neki is kint vannak a képek az Instagramján. Ugyan azokat a dolgokat csinálja amiket velem, én nem raktam fel instára, a csaj felrakja. Pl szív alakba gyújtja meg a gyertyákat, ugyan olyan beállítással csinál képeket amilyen képeink nekünk voltak, ugyan azokat a dolgokat teszi meg érte is, stb.

Tudja, hogy én is követem a csajt, és azt is tudja, hogy az előttem lévő barátnője is követi a csajt.

Azért csinálja mert ennyire nincsenek új ötletei, vagy pedig idegesíteni akar minket? (se én se ez exe nem vagyunk túl rajta)

Légyszi ne oltsatok, csak arra szeretnék választ kapni mért csinálja ezt?



2018. márc. 2. 21:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

oltás nem oltás.. a szőlő savanyú!

+1 gondolat: nem csak te létezel. vannak emberek akik képesek lezárni egy kapcsolatot, nem olyan retardáltak mentálisan, hogy az életük azért pörgetnék tovább, hogy azzal másoknak bosszantsanak.


nézd, lóhere alakban nem gyújthatja meg a gyertyákat :D képek.. insta.. hagyjuk már ezeket a felületes magamutogató dolgokat.

2018. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Mert ebből áll az ötlettára, ennyi. Miért szórakozna azzal, hogy az exeit idegesítse, ha van jobb dolga is?

Mivel külön írtad, hogy nem kérsz oltást, ezért nem írok, de azért bátorkodom javasolni, hogy az ilyen jellegű kérdéseket máskor inkább a Tini párkapcsolatok rovatban tedd fel.

2018. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

ÉN azt mondom, hogy feleslegesen gondolkodsz ezen.

Mert nem direkt csinálja....

Így alakul így jön ki és felkerül a netre mint oly sok más baromság mert minden sz**ärt fel kell rakni...addig hozzá sem nyúlnak az ebédhez míg fel nem rakják, hogy mi lesz az.....pffff


Szerintem túlgondolod, ne foglalkozz ezzel ennyit. Ő továbblépet sz**arik rád és a másik lányra is. Ő k**úrvára boldog és nem érdekli, hogy mit gondolsz a képekről. Tedd ezt te is.

2018. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
közöd?
2018. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

Mivel ő az exed és nem a barátod ezért nem nagyon tartozik rád hogy kivel mit csinál.

Vagy nem gyújhat mással szív alakban gyertyát? :D Hány éves vagy? 12?

2018. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Minek változtasson azon, ami bevált? Ha véletlenül vele sem lesz tartós, feltétlenül vegyétek be 3-nak ezt a lányt is és kövessétek majd együtt a legújabb csajt.
2018. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#6: 😂😃
2018. márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem akar idegesíteni, az új barátnővel van elfoglalva, nem az exekkel.
2018. márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 opened paradise ***** válasza:
100%

Talán arra gondol,ha már az exetek,akkor nem követitek,hogy mit csinál és senki sem kényszerít rá titeket,hogy nézegessétek a képeit...

Pláne nem nektek csinálja a képeket.

2018. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Pár év múlva megalakíthatjátok az "Exek, akik követik a közös exük életét" klubját.Addigra már biztosan lesztek jó páran...

Azért csinálja, hogy a kérdésedre is válaszoljak, mert látja mennyire érdeklődtök az élete után.Úgy van vele, legyen akkor látnivaló is nektek, ha már a nyomában vagytok.

És nem fogtok így soha túljutni rajta, ha folyton őt lesitek, kivel, mikor, hol és mit csinál.Kicsit több önbecsülést kellene összeszednetek már végre.Ez a volt közös f.asz nézegetésével nem fog megvalósulni.Elképesztő, hogy nő létetekre mennyire letudtok süllyedni egy pasi miatt, aki nagy valószínűséggel jókat röhög a a markába rajtatok.

2018. márc. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!