Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik hogy egy álom srác 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik hogy egy álom srác 28 évesen még szűz?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tökéletes legalább is nekem. Szemelyisegileg es külsőleg is. Sőt külsőleg túl jo hozzám. Kedves aranyos intelligens, zárkózott. Viszont barátnőm azt mondja kizárt hogy 28 évesen szűz lenne, ha meg az akkor valami baja van. Mert szerinte a pasikat a farkuk irányítja. Nincs tapasztalatom srácok terén. 24 éves vagyok és én is szűz. En elhiszem hogy szűz es bízom benne. De akkor abban igaza lenne baratnomnek hogy valami kattanasa van a sracnak?
2018. ápr. 25. 01:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

Értem, szóval akkor aki 28 évesen szűz az csak kattant, nem normális ember lehet.


Lőjetek fejbe!

2018. ápr. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Baratnom szerint igen. :c es azzal h allandoan azt mondja h kamu kamu. Kicsit megijedek.
2018. ápr. 25. 01:38
 3/21 anonim ***** válasza:
10%
Aki 28 évesen szűz, annál tényleg lehet valami.
2018. ápr. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Kit érdekel mit mond a barátnőd! Most komolyan. Csak te ismered jobban a srácot nem?
2018. ápr. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen. En nem tapasztaltam nala semmifele kattanast.
2018. ápr. 25. 02:41
 6/21 anonim ***** válasza:
71%

A zárkózott résszel mindent megválaszoltál. Nyilván ritka eset, de nem hihetetlen és szinte mindig ilyen habitusú fiúkkal történik.


Feltehetőleg nem őrült (ha az, akkor nem ettől ill. ennyiből ezt nem lehet látni), a barátnőd egy általánosító és valószínűleg tapasztalatlan fruska.


Az viszont szinte biztos, hogy a srác nem is tapasztalt és építgetni, irányítgatni kellene kapcsolati téren. Ha te magad is tapasztalatlan vagy, akkor lutri hogy nagy sírás vagy nagy boldogság lesz-e a vége. Ha az elejétől kezdve ezt fejben tartod és erről végig nyíltan beszéltek, akkor az már 2/3 résznyi siker.


Én 7. éve vagyok és élek együtt a barátnőmmel, nekem is ő volt az első majdnem minden 24 évesen. Nem voltam én sem pszichopata, csak egész életemben se nem tudtam, se nem volt igényem egy kis számú közeli baráton kívül több emberrel ismerkedni.


De amúgy a valódi szüzesség elvesztése nem a szex, hanem a kapcsolatban sikeresen létezés, annak a megtanulása, hogy egy másik embert veled egyenrangúnak gondolj és vele megoszd a pizzád és az érzéseidet is.

2018. ápr. 25. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

ha nem történik vmi rendkívüli én is az leszek 3 év múlva...


csak azt tudnám hol vannak azok a szűz lányok akik ezt megbecsülik..nem lebecsülik..


bátran kezdj vele de csak ha már az ilyes aggályaidat félretetted

2018. ápr. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%

Bakker a barátnőd dönt helyetted? Csak beskatulyázza a srácot, mert ettől érzi jól magát. Ismerek pasast, aki 30!!! évesen is szűz, mert gyáva. Én 23 évesen voltam először nővel. Előtte beforduló és szocfóbiás voltam. Aztán megváltoztam, ismerkedni kezdtem. Azóta megfordultam egy párnál, mire rátaláltam a páromra, akivel két éve együtt. Nem kéne előre pálcát törni felette, ha amúgy bejön és végképp nem előre megítélni a barátosnéd hülyeségei alapján. Ha jót akarsz magadnak, nagyon hamar leszoksz arról, hogy a barátnőkkel vitatod meg a pasitémákat. Legalábbis tanácsot sose kérj és fogadj el. Mástól se. Azért ne, mert nem ők lesznek vagy nem lesznek vele. Mindig hallgass inkább a józan eszedre. Ha egy szerelmet más tanácsai miatt elszalasztasz, a te bajod…


Én úgy vagyok vele, hogy nem más baromságaira adok, ha megismerek valakit, hanem hagyom, hogy az illető bizonyítson. Ne más döntse el, kit utálok. Nem csak párkapcsolati kérdésben.


27/F

2018. ápr. 25. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
9%

Már bocs de szerintem sincs rendben vele valami, meg veled sem... Úgyhogy ne aggódj, jól meglesztek

😀

2018. ápr. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Persze, hogy létezik, vallási körökből rengeteg ilyet ismerek. Férfiasak, jóképűek, sikeresek, normálisak csak még nem találták meg a feleségüket
2018. ápr. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!