Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik hogy egy álom srác 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik hogy egy álom srác 28 évesen még szűz?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tökéletes legalább is nekem. Szemelyisegileg es külsőleg is. Sőt külsőleg túl jo hozzám. Kedves aranyos intelligens, zárkózott. Viszont barátnőm azt mondja kizárt hogy 28 évesen szűz lenne, ha meg az akkor valami baja van. Mert szerinte a pasikat a farkuk irányítja. Nincs tapasztalatom srácok terén. 24 éves vagyok és én is szűz. En elhiszem hogy szűz es bízom benne. De akkor abban igaza lenne baratnomnek hogy valami kattanasa van a sracnak?
2018. ápr. 25. 01:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
53%
Pont annyira van egy 28 éves szűz srácnak kattanása, mint egy 24 éves szűz nőnek...
2018. ápr. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%

Ilyen lett a világ...aki nem egy b*szógép, aki mindennel és mindenkivel öszefexik, az nem normális....

Én is az vagyok, 30/F. És nem azért mert randa lennék,vagy mert sosem lett volna lehetőségem. Azért mert így döntöttem, hogy annak adom magam, testileg lelkileg, aki megérdemli, és akit én is maximálisan tudok szeretni...bár nem is csodálom ilyen mentalitással, mint barátnőd is, egyre kisebb az esély normális lányt találni...ez van, embereknek legyenek elveik...azoknélkül csak állatok lennénk.

2018. ápr. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
24%
Ha egy 28 éves férfi szűz, akkor vagy ronda, vagy vallásos. Állításod szerint jól néz ki, tehát vagy vallásos, vagy hazudik és nem szűz.
2018. ápr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
26%
És kérdező, te milyen módon vagy kattant, hogy 24 évesen semmi tapasztalatod? Mert nagyjából ugyanaz a liga vagyok.
2018. ápr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
24%
Én azt gondolom hogy valaki hajnali fél kettőkor nem tud aludni ezért kamu kérdéseket ír ki a gyakorira.
2018. ápr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%
Én ismerek egy srácot, aki 25 évesen veszítette el, de ő tényleg előnytelen külsejű és testű volt. De végül neki is összejött, egy viszonylag szép, bár kicsit molett barátnő. Eredetileg normális és jófej volt a srác, csak az évek során összeszedett sok kudarc és lepattintás, illetve az ilyen barátnőd féle beskatulyázások kicsit eltorzították a személyiségét. Amúgy a nő nem tökéletes, vannak furcsaságai, betegesen féltékeny, de gondolom a srác úgy van vele, hogy jobb, mint a semmi.
2018. ápr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
48%

Ne oltsd már be magad ennyire interneten. Meg a barátnődet is ennnnyire megalázni, nem kicsit aljas.


Ne mutogasd, hogy úgy 'gondolkodik' az életről, mint egy kavics.


Nincs különösebb oka. Még nem talált normális lányt. Ezt láttam.

Sok sikert. ^^

2018. ápr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Jó helyen kérdezed meg. Itt a 30 éves szüzek sem ritkák.

Persze, hogy zakkant. Nincs ember, aki önszántából szűz marad, hacsak nem valami fanatista.

2018. ápr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
90%

Csak a saját megérzéseidre hallgass.

Nekem is volt 20 fölötti szűz barátom és semmi baj nem volt. A leghűségesebb és odaadóbb pasim volt.

2018. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Igen létezik:

-ha számodra ő rémálom

-ha a barátnőd számára az

-ha a barátnőd úgy állítja be, hogy GÁZ, közben meg magának akarná

-ha nem adod be a derekadat

2018. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!