Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges találkozás az exével?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges találkozás az exével?

Figyelt kérdés
Lassan kettő éve vagyunk együtt, a páromnak egy kapcsolata volt előttem, ami nem sült el túl jól. Viszont egy baráti körben mozgunk, és egy olyan helyre tervezünk menni, ahol minden bizonnyal összefuthatunk vele. Hogyan reagáljak ha ez megtörténik? Mire figyeljek?

2018. ápr. 26. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen törekednék a természetességre, mintha nem is tudnàd hogy ő kicsoda. Ha lekezelő vagy azzal azt mutatod hogy félsz attól hogy esetleg vissza megy hozzá. Én tuti magasról tennék arra, hogy ott van. Mosolyognék stb
2018. ápr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Viselkedj termeszetesen es kedvesen. Es semmikeppen se feltekenykedj, ha valtanak par szot, hogy kivel mi tortent az elmult evekben.
2018. ápr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is az abszolút kedvesség mellett voksolok, de azért ne vidd túlzásba, ne legyen feltűnő. Csak természetesen, ahogyan előttem írták! :-)
2018. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekezni fogok! Most már csak az a kérdés, hogy a lány hogyan fog reagálni, mert nem teljesen kiszámítható a viselkedése...
2018. ápr. 26. 11:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az már az ő baja. Ha csinál esetleg valami olyat, ami kellemetlen szituációt eredményez, abból csak te jöhetsz ki jól! ;)
2018. ápr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Én mint szoftverfejlesztő gyakran találkozom az exével.
2018. ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem ezt kicsit túlpörgöd. Féltékeny vagy a semmire már most.
2018. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Túlpörgöm vagy sem, sajnos csak rossz tapasztalatom van (egyszer történt meg velem, hogy az akkori barátom, igaz elég friss kapcsolatban, találkozott a volt barátnőjével, amíg én valahol máshol voltam, szépen össze is gabalyodtak) és ezért kérek tanácsot, hogy ne süljek bele, nehogy ok nélkül féltékenykedjem és bolondot csináljak magamból.
2018. ápr. 26. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!