Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthetett a válasza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthetett a válasza ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit az egyetemen, segített készülni a vizsgámra, illetve korábban is nagyon segítőkész volt, mindig mondta hogy nyugodtan szóljak ha segítség kell bármikor, ilyenkor találkoztunk. Órákig beszélgettünk is ilyen alkalmakon, nagyon szimpatikus volt, igazán megkedveltem. Legutóbb-egy közös érdeklődési területre való tekintettel-megkérdeztem tőle, hogy eljönne-e velem erre az eseményre. A válasza az volt, hogy engedjem hogy meggondolja.


Ez a nemleges válasznak volt egy kedvesebb változata? Vagy lehet tényleg van mit meggondolnia? A korkülönbség elég sok köztünk, 20 éves vagyok ő pedig 34, de nincs párja, gyereke stb. Mit gondoltok?



2018. jan. 6. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

A nőknek (sic!) az az egyik hibájuk, hogy azt hiszik, a férfiak olyanok mint ők maguk és minden válaszban valamiféle rohadt komplex, terjengős, agyafúrt szándék van.


Akkor lefordítom neked:

A válasza az volt, hogy engedjem hogy meggondolja = engedd meg neki, hogy meggondolja.

2018. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha el akart volna menni veled, s ha annyira bejönnél neki, csont nélkül rávágta volna, hogy igen, elmegy veled.
2018. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Ne gondolj bele semmit. A pasit nem èrdekled úgy igazán. Bocsi. N
2018. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Oké, köszi az eddigi válaszokat! Várom másokét is.

Amúgy gyakorlatilag mindkettőtökkel egyetértek, én is gondolkoztam ezeken. :) Hogy mert mi bonyolult virágnyelven mondjuk el amit akarunk, meg utalgatunk, a férfiak talán tényleg nem játszmáznak ezzel. Viszont ha valóban többet gondolna kihozni ebből, nem hiszem hogy gondolkodni akarna.

2018. jan. 6. 22:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont a korkülönbségből adódó kérdéseket gondolja át.


Szerintem ilyne korban már csak van olyan érett, hogy emgmondja egyértelműen, ha nem...vagy csak túl naív vagyok:)

2018. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehet, ahogy az 5-ös mondja. A korkülönbség nagy, ha nem lennél neki szimpatikus rávágta volna, hogy kösz, de nem.
2018. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
" eljönne-e velem erre az eseményre" Mire te nagyon okos tündér?????
2018. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem senki sem gondolatolvasó itt (pláne úgy, hogy a kérdésben szereplő emberek személyiségét még csak nem is ismerik, tehet még következtetéseket sem tudnak levonni egyes cselekedetekből, kimondott mondatokból), és tök hülyeség ilyen kérdéseket kiírni. Értelme annyi, hogy mindenki kiírja a saját sejtéseit, aztán rohadt okosnak higgye magát és elégedetten sóhajtozzon a székében, hogy ő most jól megmondta.
2018. jan. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért kért időt, mert tudja, hogy ha elmentek együtt valahova, akkor ez azt jelenti, hogy összejöttetek. Na, éppen ezt akarja végiggondolni. Valószínűleg a köztetek levő korkülönbség miatt sem vágta rá, az igenlő választ.
2018. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!