Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ebben a helyzetben hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ebben a helyzetben hogy deríthetném ki, hogy a lány el tud-e képzelni velem többet is?

Figyelt kérdés

Volt egy találkozó, ahol összejöttünk páran, és senki nem ismert senkit. már az elején észrevettem egy lányt, nagyon megtetszett első látásra is, aztán később kiderült, hogy pont mi ketten nagyjából ugyanott lakunk és együtt jöttünk haza. Ez alatt beszéltünk sok mindenről és még inkább szimpatikus lett, majd a végén felajánlottam, hogy megkeressük egymást neten.

Most ebben a helyzetben hogy ne legyek tolakodó, mi van, ha ő csak egy sima barátkozásnak szánta ezt az egészet? Nem akarom, hogy azt higgye, hogy most egy találkozás után én már túl sokat látok ebben.



2018. ápr. 20. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon egyszerűen. Fogod és betartod az ígéreted. Megkeresed neten, elhívod egy randira és már is kiderül a válasz a kérdésedre.
2018. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keresd meg neten! Írd meg neki, hogy neked még lenne kedved folytatni vele a beszélgetést.
2018. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!