Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó kocsiban ülő pasi mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó kocsiban ülő pasi mellett szinte mindig jó nőket látni. Véletlen lenne?

Figyelt kérdés
Disclaimer: nem hiszem azt, hogy minden nőt a pénz érdekli. Igen, szeretem anyámat. Nem, nem utálok senkit a neme, rassza, szexuális irányultsága és identitása, vallása, világnézeti meggyőződése, politikai nézete, helyesírása vagy annak hiánya miatt.
2018. ápr. 26. 13:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Akkor mit sírsz itt? :D

Annyira szánalmas vagy :D

2018. ápr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Ezt nem is tudtad? Jó kocsihoz, alapból már a szalonba jár hozzá jó nő:) A nagy kérdés, kinek mi a jó nő.
2018. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sírok? Miért sírnék? Akkor veszek szuper kocsit, amikor akarok. Feltettem egy kérdést, az oldal erre való.
2018. ápr. 26. 13:41
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Én nem tartom magam rossz nőnek (adok magamra) és a visszajelzések sem ezt mutatják,a férjem is jól néz ki. A férjemnek is, nekem is jó kocsink van,de mi ezt együtt vettük,együtt dolgoztunk meg érte,nem volt segítség.

30-as éveinkben járunk, van már gyerekünk is.

De ha ketten megyünk valahova sokszor érzem pillanásokon,hogy egyből azt gondolják jó kocsi meg pénz beszél... hallottam is már vissza beszólást emiatt.

2018. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

Én nem tartom magam jó nőnek, átlagos vagyok eléggé, a páromnak mégis BMW-je van.


Legyek kivétel, aki erősíti a szabályt, vagy ellenpélda, de én ebben nem látok összefüggést. Mi a kérdés?

2018. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Mi számít "jó nő"-nek?

- Az olyan hölgy, kipakolja mindenét, és a smink tartja egyben? Khm, ízlés kérdése.

Mi számít "jó kocsi"-nak?

- A németbő' leselejtezett bömös/merdzsó/audi? Esetleg ugyanez sufni xenonnal meg matricákkal?

Véletlen lenne, hogy luxusprostik pénzes emberek mellett vannak?

- Nyilván nem, hiszen a luxusprostit meg kell fizetni, erre pedig nyilván a gazdagoknak van pénzük.

2018. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Jó nő (ebben a kontextusban): szép arcú, arányos, nőies alkatú, esztétikus megjelenésű hölgy.

Jó kocsi (szintén ebben a kontextusban): új, közép- vagy felső kategóriás kocsi. Pl. az említett három német márka legfrissebb szériái, esetleg egy Maserati vagy Porsche Cayman.


De tegyünk úgy, mintha nem tudnánk, hogy miről beszélek.

2018. ápr. 26. 14:00
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó és most mit szeretnél? :D
2018. ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Még több olyan választ tőled, ahol a :D hangulatjellel a saját frusztrációdat próbálod elrejteni <3
2018. ápr. 26. 14:06
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

Miért csodálkozol azon, hogy a szép a szépet vonzza, a gazdag pedig a gazdagot?


Tudom, kivétel mindig van...de ritka.

2018. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!