Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódom a legjobb barátnőmhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódom a legjobb barátnőmhöz, de félek. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Nos a helyzet az, hogy megismerkedtem egy lánnyal (én is az volnék) már egy éve ismerjük egymást és nagyon gyorsan nagyon jóban lettünk ami tart a mai napig is. Nagyon megszerettem mint embert és ő is így van velem. No de itt jön a csavar a sztoriban... Elmondta nekem, hogy ő vonzódik a nőkhöz is és azt már korábban is sokszor mondta, hogy engem szépnek tart kifejezetten. Akkor megbeszéltük, hogy én a férfiakhoz vonzódom és bár szerintem ő is nagyon szép, nem tartottam vonzónak szexuális értelemben. Most viszont egyre erősödik bennem az érzés, hogy ha együtt vagyunk akkor bennem is jelennek meg ilyen vágyak és nem tudom ezeket hova tenni, mert egyébként tényleg nem érzem azt, hogy vonzanának a nők, ő valamiért mégis. Erről nem beszéltem vele, mert viszonylag friss a dolog és félek is, hogy ha elmondanám akkor azt akarná, hogy próbáljuk ki a dolgot(nem párkapcsolati szinten) de félek, hogy az változást hozna a barátságunkban és nem szeretném ha ez így lenne, mert szeretem ezt az állapotot.Viszont ha meg együtt vagyunk akkor nagyon bennem van, hogy szeretném megtenni. Valakinek van valami tanácsa, hogy mi tévő lehetnék?
2018. ápr. 26. 13:33
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
28%
Csattogtassátok azt az ollót, gyerünk.
2018. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Várj egy kicsit ezzel a dologgal. Azért fordult meg a fejedben, mert ő már szóba hozta..

Gondolom téged inkább csak a kíváncsiság hajt és lehet tényleg csak tönkre teszi a barátságot, ha rossz élményként marad meg benned.

Várj egy kicsit a dologgal és amikor úgy érzed tényleg szeretnéd akkor meg hajrá!

2018. ápr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Amikor kettesben vagytok es kellemes a hangulat amkor nézz mélyen, hosszan és selytelemesen a szemébe, erzekien simitsd végig a karját majd csókold meg. Onnantól meg jön magától.
2018. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben mint te, megtettük párszor. Aztán nekem elkezdett többet jelenteni, neki meg nem. És innentől kezdődött a bonyodalom... Mai napig vonz szexuálisan, de már nem akarok tőle semmit. Neki is lett pasija, nekem is alakul. Nehezen heverte ki a barátságunk azt az időszakot, sok veszekedést, féltékenykedést, sértődést. Nem éri meg belevágni, ha nem vagy benne biztos, hogy érzelmileg semlegesek tudtok maradni. Én így utólag megbántam, sokat ártott a kapcsolatunknak, hiába élveztük. Azóta eltelt 6 év, szerencsére most minden rendben köztünk.
2018. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt nem mostanában mondta el, hogy ő vonzónak tart engem, már egy ideje tudom (több hónapja), de akkor azt éreztem, hogy bár kíváncsi vagyok, de amúgy különösebben nem vonz a dolog ezért nem is értem, hogy ez most micsoda és honnan jött.
2018. ápr. 26. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!