Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti milyen nőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti milyen nőre mondjátok, hogy "dög"? Aranyos lányra is mondtok ilyet?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok, mikor egy nő lusta, hanem például, ha megjegyzitek egy haverotoknak, hogy "az a nő egy dög".
2018. jan. 20. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Lenyegeben annyit jelent, hogy vki nagyon szexi, dogos
2018. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Kihívóan öltözködő, szexi, közvetlen, bevállalós lányokra mondjuk.

Vagy éppen szende, visszahúzódó, csendes lányokra aki éppen meg volt az egyik férfinak a társaságban és az ágyban egy leállíthatatlan, szexmániás, nagyon perverz lánynak bizonyult.

2018. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
A halott, út szélén fekvő, kilapítottakra.
2018. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Halott
2018. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bármilyen viccesnek is gondoljátok, nem arra gondoltam, ha egy nő halott.
2018. jan. 20. 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Én spec nem mondom senkire, valahogy van egy proli, pejoratív hangzása... nem az én köreimben mozgó emberek használják inkább.
2018. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!